Aplikacja webowa BIM – dlaczego warto ją zainstalować?

Aplikacja webowa BIM – dlaczego warto ją zainstalować?

Korzystasz z możliwości oferowanych przez modele BIM? Aplikacja webowa BIM została stworzona z myślą o Tobie! Z poniższego tekstu dowiesz się, jakie usprawnienia ona oferuje i w jaki sposób można ją wykorzystać, aby komunikacja między producentem a architektami stała się jeszcze łatwiejsza.

Aplikacja webowa BIM – dlaczego warto ją zainstalować?

Rozwijająca się technologia BIM to wspaniałe udogodnienie dla osób uczestniczących w procesie realizowania określonego przedsięwzięcia budowlanego. Coraz większa ilość firm z branży budowlanej oraz architektonicznej zauważa szereg korzyści, jakie stwarza stosowanie tej technologii w codziennej pracy. Jednym z przejawów rozwoju innowacji, jaką stanowi BIM, jest rosnąca ilość narzędzi pozwalających na korzystanie z niej. Wspaniałym narzędziem, w które warto się wyposażyć, posiadając firmę z sektora budowlanego, jest aplikacja webowa BIM. W jakich przypadkach w szczególności warto wziąć ją pod uwagę? Z jakich funkcjonalności możemy skorzystać za jej pośrednictwem?

Komu i do czego przyda się aplikacja webowa BIM?

Aplikacja webowa BIM jest przeznaczona przede wszystkim dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz elementów instalacyjnych. W ten sposób mogą oni udostępnić modele BIM oraz dane dotyczące oferowanych przez siebie produktów. Z pomocą wygodnej aplikacji webowej architekci oraz projektanci są w stanie szybko znaleźć interesujący ich produkt. Dzięki temu mogą dokonać implementacji wybranego modelu BIM w tworzonym przez siebie projekcie. Taka aplikacja stanowi duże ułatwienie dla osób, które na co dzień korzystają z dobrodziejstw oferowanych przez technologię BIM. 

Jakie funkcje oferuje aplikacja webowa BIM?

Jeśli zastanawiasz się nad zastosowaniem aplikacji webowej BIM w swojej firmie, nie czekaj ani chwili dłużej! To wspaniałe narzędzie pośredniczące w komunikacji pomiędzy producentem oraz projektantami. Z jej pomocą możliwe jest udostępnianie modeli BIM, co może wspomóc działania marketingowe producenta i jednocześnie przyczynić się do usprawnienia pracy architekta. Projektanci mogą bowiem skorzystać z wygodnych zaawansowanych filtrów, które pozwalają na jeszcze szybsze znalezienie potrzebnego produktu. Oprócz tego aplikacja webowa BIM oferuje szereg innych wspaniałych funkcjonalności dla firm produkujących materiały budowlane. Możemy bowiem zintegrować ją z własną stroną internetową, a także dokonywać modyfikacji i edycji informacji znajdujących się w danym modelu. Sprawdzi się w przypadku wszystkich firm ceniących sobie komfort oraz dynamikę pracy.

Dodaj komentarz