Biżuteria – złoto, srebro czy Swarowski?

Wysłano 5 milionów sztuk Google Cardboard

Starsze osoby uważają, że srebrne łańcuszki, zawieszki czy kolczyki to doskonały prezent na chrzest i mimo, że nie ma z tego jakieś wymiernej korzyści dla rodzica tak jak w przypadku prezentów w postaci ubranek, to prezenty ze srebra zachowują się na długo i są doskonałą pamiątką na lata. Co jak się możemy domyślić bardzo cieszy nasze babcie czy ciocie. Jednakże srebrny smoczek może należeć już do prezentów całkowicie chybionych.

Po latach dominacji złota do łask ponownie wracają wyroby ze srebra. Do końca nie wiemy czy spowodowane to jest światowym kryzysem czy tylko i wyłącznie trendami mody, jednak niezaprzeczalnie spostrzec można, że biżuteria srebrna jest dzisiaj wyznacznikiem dobrego smaku. Panie zdecydowanie chętniej niż jeszcze przed kilkoma laty noszą srebrne kolczyki, całe komplety srebrne czy srebrne pierścionki.

Biżuteria Swarovski to chyba w ostatnich latach najbardziej rozpoznawalna marka zajmująca się produkcją biżuterii. Dzięki powrotowi do łask srebrnej biżuterii firma Swarovski zyskała bardzo mocną pozycję na rynku. Biżuteria srebrna Swarovski to obecnie najbardziej pożądana marka przez wszystkie kobiety. Marką Swarovski sygnowane są praktycznie wszystkie rodzaje srebrnej biżuterii.

Jeżeli jesteś mężczyzną, który właśnie nieopacznie spowodował, że Twoja kobieta przestała się do Ciebie odzywać, koniecznie na przeproszenie musisz mieć jakiś prezent. W przypadku kiedy kwiaty to za mało, powinieneś zdecydować się na biżuterię, naszyjnik i kolczyki, taki przykładowy komplet srebrny powinien podziałać na każdą kobietę. Jeżeli to za mało, do zestawu zawsze pasować będzie odpowiednia srebrna broszka.

W ostatnim czasie biżuteria srebrna zdecydowanie poprawiła swoje notowania u projektantów mody na całym świecie. Zauważyć możemy swoisty renesans tych srebrnych ozdób dla kobiet, szczególnie w porównaniu z biżuterią ze złota, głównie z tego powodu, że jest to tania biżuteria. Panie zaś zdecydowanie wolą mieć do wyboru kilka tańszych dodatków, niż posiadać tylko jeden, ale droższy.

Dodaj komentarz