Zwiastun zapowiadający prezentacje modeli HTC Desire 10

Zwiastun zapowiadający prezentacje modeli HTC Desire 10

Mimo trwających targów IFA, firma HTC ogłosiła kolejne wydarzenie, na którym zostanie zaprezentowany HTC Desire 10. Dziś zaprezentowano również zupełnie nowy model o nazwie HTC One A9s, o czym przeczytacie w następnym wpisie. Zwiastun zapowiadający to wydarzenie pojawił się na oficjalnym koncie Twitter oraz kanale YouTube tajwańskiej firmy. Odbędzie się ono 20 września.

Według wszelkich przesłanek nie będzie to jeden smartfon, a dwa różne modele – Desire 10 Pro i Desire 10 Lifestyle. W zwiastunie widzimy praktycznie całkowity zarys modelu Pro. Nie powinny one zbytnio różnić się konstrukcją, według ostatnich przecieków i plotek. Oba będą celować w klasę mid-range, ale Pro będzie lepszym pod względem specyfikacji od Lifestyle.

HTC Desire 10 Lifestyle rzekomo ma być wyposażony w 5.5-calowy ekran 720, główny aparat 13 MP, 5 MP aparat do selfie oraz chipset Snapdragon 400. Na rynku mają pojawić się dwa warianty – 2 GB RAM/16 GB ROM oraz 3 GB RAM/32 GB ROM. Będzie on także posiadał głośniki stereo BoomSound Hi-Fi Edition oraz wysokiej jakości słuchawki dołączone w zestawie. Oba urządzenia będą pracować pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow z interfejsem HTC Sense.

It’s coming. 09.20 #BeEdgier pic.twitter.com/sh605tYYe4

— HTC (@htc) 31 sierpnia 2016

Nic nie wiadomo na temat specyfikacji Desire 10 Pro, ale możemy domyślać się, że będzie ona bardziej okazała niż w przypadku Desire 10 Lifestyle.