Zobacz nowe, dziecięce Pokemony w Pokémon GO

Zobacz nowe, dziecięce Pokemony w Pokémon GO

W Pokemon Go pojawiły się właśnie nowe Pokemony drugiej generacji. Są to dziecięce formy stworów dostępnych od początku gry. Można je zdobyć jedynie poprzez “wychodzenie” jaj i nie spotkamy ich w środowisku naturalnym. Są to np. dziecko Pikachu o nazwie Pichu lub Elekid, czyli mały Electabuzz.

Jak już zapewne domyślacie się, aby zdobyć określonego Pokemona trzeba przejść odpowiednia liczbę kilometrów – 2,5 lub 10. Dla przykładu, aby zdobyć Cleffa i Igglypuff należy przejść 2 kilometry. Aby wykluł się Pichu czyd Togepi musimy przejść 5 km, a dla rzadszych okazów jak Smoochum, Magby lub Elekid trzeba przejść 10 kilometrów.

Ogólnie do zdobycia jest siedem nowych “baby” Pokemonów. Wszyscy jednak spodziewaliśmy się, że będzie ich znacznie więcej w najnowszej aktualizacji. Szkoda też, że Niatic nie pozwala na złapanie ich w środowisku naturalnym. Oto wszystki nowe Pokemony w Pokemon GO, które mogą wykluć się z jaj:

Magby (dziecko Magmara) Elekid, (zieckoElectabuzza) Cleffa, (ziecko Clefairy’a) Igglypuff, (ziecko Jigglypuffa) Pichu (ziecko Pikachu) Smoochum (ziecko Jynxa).

Źródło: Forbes