Wodoszczelny Galaxy Note 6, a także ze skanerem tęczówki

Wodoszczelny Galaxy Note 6, a także ze skanerem tęczówki

Po najważniejszej tegorocznej premierze Samsunga, czyli Galaxy S7 i Galaxy S7 edge przyszedł czas na kolejną ważną linię tego producenta – Galaxy Note. Od kilku miesięcy spekuluje się na jego temat, odnośnie rozmiary, pojemności ilości pamięci RAM oraz wielu innych czynników.

Jak wiemy oba nowe smartfony są wodoszczelne zgodnie z certyfikatem IP68. Najnowsze pogłoski mówią, że Samsung chce kontynuować ten trend i tym sposobem fablet Galaxy Note 6 będzie prawdopodobnie również wodo i pyło-odporny. Jednak to nie jedyna nowa rzecz, która może pojawić się w nowej generacji. Według tego samego raportu Note 6 ma być wyposażony w skaner tęczówki służący do odblokowywania telefonu oraz innych funkcji, które chcemy zabezpieczyć.

W rzeczywistości, 200 sztuk w Iris Cam, czyli skanerów tęczówki zostały zauważone, chyba na liście przewozowym, które wskazują, że Samsung chce wykorzystać je w nadchodzących urządzeniach. Od razu pojawiły się spekulacje, że może to dotyczyć Note 6, którego premiery oczekuje się pod koniec lipca tego roku.

Źródło: SamMobile