Użytkownik zdobył maksymalny poziom w Pokemon GO. Potrzebował do tego jednak bota

Użytkownik zdobył maksymalny poziom w Pokemon GO. Potrzebował do tego jednak bota

Niantic nie jest zbyt skłonne zdradzać wszelkie szczegóły dotyczące gry Pokemon GO. Gracze sami odkrywają niektóre z jej informacja zza kulis. Jedną z nich jest na pewno maksymalny poziom jaki można osiągnąć. Cóż, teraz mamy odpowiedź na to pytanie, gdyż jeden z graczy udało się go osiągnąć i podzielił się tym na Reddicie.

Według użytkownika _Problemz, maksymalny poziom w Pokemon GO i trwa aż pięć milionów punktów doświadczenia. Łącznie wymaga to 20 milionów punktów XP, aby dostać się na sam szczyt z pierwszego poziomu. W tym momencie jest to trochę poza zasięgiem nawet dla najbardziej zaangażowanych graczy Pokemon GO w tej chwili. W rzeczywistości, _Problemz nie byłby w stanie osiągnąć poziom 40 bez pomocy bota, który – wraz z 131 Lucky Eggs – pomógł mu osiągnąć ten poziom. Uzyskiwał on 280 000 punktów doświadczenia na godzinę.

Co więc otrzymujemy za 40 poziom? A więc: Ultra Balls, Max Potions, Max Revives, Razz Berries oraz 4 x Incense, 4 x Lucky Eggs, 4 x Egg Incubators i 4 x Lure. Nowością są tu Master Ball, których wcześniej nie ma. Użytkownicy zauważyli również, że dostał on Lucky Eggs, które po osiągnięciu maksymalnego poziomu na chwilę obecną są zbędne, więc daje to nadzieje, że wkrótce zostanie powiększona liczba poziomów.

_Problemz mówi, że nie brał udział w walkach w Gym’ach, ponieważ dawałoby mu to nieuczciwą przewagę. Oczywiście będzie on wnioskował, aby Niantic usnęło jego konto.

Źródło: SlashGear, Reddit