Wypożyczalnia samochodów w Warszawie? Wynajmij auto z BEEP!

Popularność wypożyczalni pojazdów w Polsce pokazuje, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu usługi. Nic w tym dziwnego – wiele osób nie posiada własnych pojazdów bądź nie jest skłonna wyruszać nimi w dłuższe trasy. Czy to w przypadku podróży służbowych, czy wyjazdów prywatnych. BEEP jest wypożyczalnią stawiającą na wysoką jakość obsługi klienta, wykorzystującą nowoczesny model biznesowy: carsharing peer-to-peer.

W tym modelu własna flota zastąpiona jest pojazdami udostępnionymi przez ich właścicieli – osoby prywatne. Dlaczego warto skorzystać z tego rodzaju wypożyczenia i co warto o nim wiedzieć? Czy jest ono opłacalne? Wyjaśniamy!

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni BEEP?

Wypożyczenie pojazdu w BEEP to przede wszystkim duża swoboda i komfort. Klient ma do wyboru wiele punktów odbioru i zwrotu pojazdu w całym kraju, więc z łatwością może wybrać te, które najlepiej pasują do jego trasy podróży. Dostępne są oczywiście punkty w Warszawie, z którymi bliżej można zapoznać się pod adresem https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/ – to jednak tylko jedno z wielu miast, w których obecnie działania wypożyczalnia. Każdy powinien w związku z tym być w stanie wybrać odpowiednią opcję dla siebie.

Co ważne, nie ma obowiązku zwrotu auta w tym samym punkcie, z którego się go odebrało, co pozwala zaplanować podróż w dwie strony lub jedną. Wynajmujący może w zależności od swoich potrzeb wybrać takie aspekty, jak limit kilometrów (lub jego brak), okres wynajmu czy godzina odbioru i zwrotu. Najbardziej opłacalną opcją jest zatankowanie pojazdu samemu przed jego zwrotem, ale można też skorzystać z dodatkowo płatnej usługi tankowania przez BEEP.

Wynajem z limitem kilometrów czy bez – co wybrać?

Wypożyczalnia BEEP dopasowuje się do potrzeb klienta. Każdy może mieć inny plan na swoją podróż, zarówno, jeśli chodzi o kierunek, jak i liczbę postojów. Niektórzy wiedzą dokładnie, jaką drogę przejadą, inni chcą być bardziej spontaniczni. Dlatego też istnieje możliwość zarówno wyboru wypożyczenia z dobowym limitem kilometrów, jak i bez.

Ta pierwsza opcja sprawdzi się w przypadku krótszych bądź ściśle zaplanowanych podróży, od których nie przewiduje się odstępstw. Oczywiście, w szczególnej sytuacji można przekroczyć limit, jednak w takim przypadku nie obejdzie się bez dopłacania za każdy kilometr. Wypożyczenie bez limitu kilometrów to dobra opcja na dłuższe trasy lub na bardziej spontaniczne wycieczki, w przypadku których trudno oszacować, jaki dokładnie przemierzy się codziennie dystans.

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz