Czy warto randkować przez Internet?

Czy wiesz, że aż 3 miliony Polaków korzysta z serwisów i aplikacja do randkowania online? Randki przez Internet z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Mimo, że niektóre serwisy nie cieszą się najlepszą reputacją, to chodników stale przybywa. W Internecie szukamy miłości, zabawy i nowych znajomości. Każdy ma nieco inni cel randkowania, ale nie trudno jest natrafić na osobę z podobnym nastawieniem do naszego. Czy faktycznie warto randkować online? 

Łatwość wyboru 

Aplikacje do randkowania takie Tinder, Badoo działają na zasadzie szybkiego przeglądania. Wybierasz płeć, która Cię interesuje, zaznaczasz kategorię wiekową oraz odległość od Twojej lokalizacji. Na tej podstawie pokazują Ci się setki profili innych użytkowników. Oczywiście nie wszystkie naraz, tylko pojedynczo. Jeśli osoba ze zdjęcia Cię zainteresuje to przesuwasz palcem w prawo. Chcesz szukać dalej? Przesuń palcem w lewo i odkrywaj nowe propozycje. Jeśli osoba, której dalej serduszko odwzajemni Twoje zainteresowanie, to otrzymasz informację o “matchu”, czyli dopasowaniu. Gratulacje! Teraz możecie do siebie napisać. Największą zaletą randkowania online, to łatwy wybór. Nie musisz rozmawiać z osobami, które Cię nie interesują. Nawiązujesz kontakt, tylko z tymi, które w jakiś sposób przyciągnęły Twoją uwagę. Co ważniejsze nie jest się ograniczonym. Wybór jest nie tylko łatwy, ale także bardzo szeroki. 3 miliony użytkowników daje naprawdę wiele różnych możliwości. 

W każdym miejscu na świecie

Randkowanie online https://www.boonga.pl/warszawa nie ma żadnych ograniczeń. Drugiej połówki możesz szukać w każdym momencie i z każdego miejsca na świecie. Jedziesz autobusem i nie masz co robić? Nie ma problemu – możesz ten czas wykorzystać na przeglądanie potencjalnych przyszłych randek. Co więcej, niektóre aplikacje randkowe pozwalają na ustawienie pożądanej lokalizacji. Oznacza, to że możesz przeglądać profile osób z zagranicy i szukać miłości nie tylko w kraju, ale na całym świecie. Dzięki randkowaniu online nie musisz wychodzić z domu i zastanawiać się, czy randka w ciemno wypali, czy może właśnie zmarnowałeś wieczór. Jeśli dojdziemy do wniosku, że chcemy się spotkać z daną osobą, to przynajmniej już wiemy co lubi i czy mamy wspólne tematy do rozmowy. 

Równe zasady gry

Ogromną zaletą randkowania online są równe zasady gry. Co to oznacza? Użytkownicy portali randkowych najczęściej zaznaczają jakiej relacji szukają. Od razu więc wiesz, czy chodzi o przelotną znajomość, czy stworzenie stałego związku. Dzięki temu możesz znaleźć osobę, której będzie zależeć na tym samym co Tobie i nie zmarnujesz cennego czasu. 

Dodaj komentarz