Skup nieruchomości za gotówkę – bezpłatna wycena!

Jakie jest najlepsze złącze do monitora?

Sprzedaż nieruchomości ma tendencję do przeciągania się – kolejni potencjalni klienci zajmują czas, wymagają oprowadzania i przygotowywania mieszkania lub domu, a ostatecznie rozmyślają się, nie są w stanie uzyskać odpowiednio wysokiego kredytu hipotecznego lub z innych powodów muszą zrezygnować z zakupu. Warto jednak wiedzieć, że jest alternatywne rozwiązanie, które pozwala uzyskać potrzebne środki znacznie szybciej, a mianowicie skup nieruchomości przez agencję za gotówkę.

Jak skorzystać z tej możliwości w praktyce? Pomocny okaże się Nskup.pl – najszybszy sposób na sprzedaż nieruchomości (a do tego wygodny i bezpieczny). Poniżej opiszemy, na czym dokładnie to wszystko polega, jakie ma zalety i w jakich przypadkach się sprawdzi. Zapraszamy!

Błyskawiczna i nieskomplikowana procedura

Jak już wspomniano, klasyczny format sprzedaży nieruchomości jest czasochłonny, pełny niepewności i oczekiwania. Natomiast w przypadku, gdy zdecydujemy się na skup nieruchomości przez agencję, wszystko będzie działo się znacznie szybciej i w bardziej przewidywalny sposób. W pierwszej kolejności sprzedający musi przekazać agencji podstawowe dane dotyczące swojej nieruchomości, a następnie czekać na kontakt.

Przy sprzedaży mieszkania lub domu agencji nie trzeba podejmować szczególnych kroków w celu przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Nie trzeba też wielokrotnie oprowadzać po nieruchomości różnych osób, a jedynie spotkać się z przedstawicielem agencji. Bezpłatna wycena domu lub mieszkania, oparta na najnowszych danych na temat polskiego rynku nieruchomości i dokonana przy pomocy specjalistycznych, unikalnych narzędzi, pozwoli ustalić ostateczne parametry oferty.

W zależności od sytuacji, skup nieruchomości za gotówkę może zająć zaledwie kilka-kilkanaście dni. Jednocześnie, co istotne, można podpisać umowę przedwstępną i zabezpieczyć w ten sposób sprzedaż, ale odroczyć nieco jej datę dojścia do skutku, na wypadek, gdyby na przykład sprzedający jeszcze mieszkał w mieszkaniu lub domu będącym przedmiotem transakcji i potrzebował dodatkowego czasu na wyprowadzkę.

Wsparcie na każdym kroku

Każda sprzedaż nieruchomości wiąże się z pewnymi formalnościami (m.in. konieczne jest zawarcie umowy sprzedaży w formie aktu notarialnego, inaczej czynność prawna nie dojdzie do skutku), natomiast nie trzeba się ich obawiać, jeśli ktoś zdecyduje się na sprzedaż nieruchomości bezpośrednio do agencji.

W takiej sytuacji będzie można liczyć na profesjonalne wsparcie osób, które przechodziły przez cały proces wielokrotnie i wiedzą, co należy zrobić, aby wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Dodaj komentarz