Samsung może wprowadzić nowy jeszcze bardziej błyszczący czarny kolor dla Galaxy S7

Samsung może wprowadzić nowy jeszcze bardziej błyszczący czarny kolor dla Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge są dostępne w okazałych kolorach – złotym, czarnym (Onyx Black) oraz najnowszym Blue Coral, którego dostępność jest ograniczona. Onyx Black podobno dla Samsunga jest zbyt matowy (co w rzeczywistości nie jest prawdą) i podobno firma planuje wprowadzenie jeszcze bardziej błyszczącego koloru. Zastosowanie wielowarstwowej nanopowłoki powoduje, że błyszczy pod każdym promieniem światła padającego na telefon, ale widocznie to nie jest wystarczająco błyszczące.

Podobnie jak w przypadku spekulacji na temat kolor Blue Coral i Galaxy S7 edge, koreańskie media donoszą o nowym wariancie kolorystycznym dla Galaxy S7, czyli o Glossy Black (czarny błyszczący). “Źródła branżowe” mówią o tym, że może on zostać wydany już na początku grudnia, ale nie wiadomo czy zostanie on wprowadzony wyłącznie w Korei Południowej, czy również w innych krajach.

Przypomnijmy, że iPhone 7 w kolorze Jet Black (onyks) cieszy się ogromną popularnością, a więc to mogło spowodować, że Samsung zainteresował się wprowadzeniem nowego koloru dla flagowego Galaxy S7.

Źródło: PhoneArena, The Investor