Daszki szklane. Wrocław stawia na szklenia firmy Prolinea

Charakterystyczne dodatki ze szkła to coraz powszechniejsza dekoracja, wykorzystywana zarówno w biurowcach i obiektach przestrzeni publicznej, jak i nowoczesnych domach. Jak zapewniają producenci, daszki szklane nad drzwi sprawdzą się również w połączeniu z tradycyjną architekturą. Szukasz charakterystycznych dodatków do wnętrza Twojego domu? Przeczytaj, dlaczego warto zdecydować się na estetyczne szklenia.

Daszki szklane – szykowny dodatek do nowoczesnych wnętrz

Transparentne wykończenia to doskonały sposób na zaaranżowanie mieszkań zachowanych w minimalistycznym stylu. Warto dodać, że dzięki różnorodnym mocowaniom, eksperci z firmy Prolinea montują instalacje na każdej istniejącej elewacji.

Szklenia to ponadczasowy dodatek, nadający pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Co ważne, tafle mogą zostać przyozdobione dowolnymi motywami graficznymi, które jeszcze bardziej dopasują je do aranżacji całego wnętrza.

Ten rodzaj zadaszenia sprawdzi się zarówno jako osłona drzwi wejściowych, jak i balkonu oraz tarasu. Producenci korzystają z różnych sposobów montażu, dzięki czemu mogą oni zainstalować daszki szklane na wymiar nawet na wyższych kondygnacjach budynku.

Daszki szklane na wymiar do lokalu usługowego

Charakterystyczne daszki ze szkła coraz częściej wykorzystywane są w biurowcach i lokalach usługowych. Ten rodzaj konstrukcji sprawdzi się szczególnie w ogródkach restauracyjnych, z daleka przyciągając uwagę potencjalnych gości.

Jak zapewniają producenci, daszki szklane uchronią klientów przed nadmiernymi hałasami. Warto również zaznaczyć, że instalacja ta pomoże w ograniczeniu przenikania promieni UV do pomieszczenia, nie blokując jednocześnie dostępu do światła. Zadaszenie pozwoli gościom restauracyjnym na odpoczynek na patio zarówno latem, jak i chłodniejszymi porami.

Jak wykonane są szklane daszki nad drzwi?

Daszki szklane powstają z certyfikowanych materiałów wysokiej jakości. Producenci wykorzystują laminowane szkło VSG, które składa się z co najmniej dwóch tafli, połączonych ze sobą przy użyciu folii PVB. Dzięki temu rozwiązaniu szklenie pozostaje odporne na wszelakie uszkodzenia mechaniczne, powstałe np. wskutek silnego gradobicia. W przypadku ewentualnego rozbicia paneli, kawałki tafli zostaną utrzymane przez folię lub rozlecą się na fragmenty o niezaostrzonych krańcach.

Planujesz remont mieszkania? Sprawdź ofertę szklanych daszków nad drzwi od Prolinea

Balustrady, podłogi, ścianki, ekrany łazienkowe, daszki szklane – firma Prolinea oferuje wysokiej jakości instalacje ze szkła, których design może zostać w całości dopasowany do preferencji klienta. Jak zapewnia producent, konstrukcje wykonane są z trwałych materiałów, dlatego pozostają one odporne m.in. na niekorzystne warunki atmosferyczne. Szukasz estetycznych elementów dekoracyjnych, które przyozdobią wnętrze Twojego domu? Odwiedź stronę producenta i poznaj pełną specyfikację szkleń od Prolinea.

Dodaj komentarz