Strzyżenie w domu czy u fryzjera?

Strzyżenie w domu czy u fryzjera?

Kryzys dopada coraz większą liczbę osób. Również do tej pory bardziej zamożne osoby starają się oszczędzać w każdym możliwym momencie.

Istnieje bardzo duża liczba  drobnych zmian, których wprowadzenie pozwoli nam na długotrwałe oszczędności. Jedną z takich rzeczy może być z pewnością zakup maszynki do strzyżenia.

Samodzielne strzyżenie czy z osobą towarzyszącą.

Jeżeli nasza fryzura zwykle wygląda tak samo i nie ma w jej strukturze żadnych dodatkowych udziwnień, czyli innymi słowy strzyżemy się zwykle „na krótko” to spokojnie możemy zainwestować w maszynkę do strzyżenia. To niepozorne urządzenie nie tylko zaoszczędzi nam czasu niezbędnego na dojazd do i z fryzjera, ale również długofalowo pozwoli na zaoszczędzenie nieco gotówki.

Przeciętne maszynki do strzyżenia nie należą do najtańszych, ale z całą pewnością pozwalają na dokonywanie znacznych oszczędności przy długotrwałym stosowaniu. Wizyta u fryzjera nawet w celu prostego podcięcia męskiego to koszt rzędu kilkunastu złotych. Zakładając, że chcemy utrzymać w miarę podobne włosy musimy dosyć regularnie odwiedzać fryzjera by nie szokować naszych znajomych  i rodziny nagłym dużym ubytkiem włosów. Łatwo podliczyć, że taka comiesięczna wizyta u fryzjera może nadszarpnąć nasz budżet na ponad 150 złotych rocznie co może się równać już dosyć dobrej maszynce do strzyżenia.

Dodatkowy komfort i przyjemność samodzielnego strzyżenia dodatkowo powinny sprawić, że zastanowimy się nad zakupem takiego sprzętu.

Gdzie kupić dobrą maszynkę do strzyżenia

Przeciętny sklep RTV/AGD ma w swojej ofercie tego typu produkty. Również istnieją specjalistyczne sklepy fryzjerskie, które dzięki specjalizacji mogą nam zaoferować znacznie większy wachlarz produktów. Zamawiając przez Internet w jednym z takich sklepów będziemy mogli zaoszczędzić dodatkową gotówkę, a czas, który musielibyśmy przeznaczyć na wizytę w sklepie przeznaczyć na nasze inne potrzeby.

Zamawiając produkt w sklepie fryzjerskim otrzymamy zwykle dodatkowe gratisy i promocje. Nie należy się dziwić gdy w paczce z maszynką do strzyżenia znajdziemy próbki szamponów czy odżywek. Zwykle takie sklepy mogą nam zaoferować  dosyć ciekawe dodatkowe gratisy.

Dodaj komentarz