Jak spędzić weekend ze swoją drugą połówką?

Wiele par ma obecnie problem ze znalezieniem wspólnego zajęcia podczas weekendu. Albo są zajęci swoimi sprawami, albo zwyczajnie nie mają pomysłu jak spędzić razem czas. Ważne, aby spędzać wolne chwile razem i znajdować nowe zajęcia, które utrzymają wasz związek świeży i ekscytujący. Jest wiele miejsc do zobaczenia i mnóstwo rzeczy do zrobienia jeśli tylko wiesz, gdzie szukać.

Weekend poza domem

Jeśli ty i twój partner lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, postanówcie wyjść i zaczerpnąć promieni słonecznych. Zorganizuj wspólne ćwiczenia, pobiegajcie razem i zorganizuj piknik w parku lub lesie. Jeśli lubisz mocniejsze wrażenia zaplanuj górską wycieczkę rowerową, wspinaczkę lub spływ kajakowy. Pary kochające wspólnie uprawiać sport mogą spędzić weekend na polu golfowym lub boisku tenisowym. Jeśli w pobliżu znajduje się nadmorska plaża lub kąpielisko nad jeziorem skorzystaj z tego i zabierz tam swojego partnera. Popływać możecie również na basenie lub w miejskim parku wodnym.

Romantyczny weekend we dwoje

Weekend to idealny czas, aby połączyć się z najbliższą sercu osobom i zaplanować romantyczną randkę. Zrelaksujcie się podczas miłosnego masażu. Wyjdźcie do ulubionej restauracji albo do miejsca, w którym się poznaliście. Jeśli wolisz zostać w domu, przygotuj dobrą kolację i zbuduj nastrój za pomocą kwiatów, świec i muzyki. Jeśli pogoda nie jest najlepsza, możecie spędzić dzień pod kocem przytulając się i oglądając filmy, czytając książki, czy rozwiązując krzyżówki.

Weekend zwiedzania

Wiele par pragnie podziwiać nowe miejsca razem. Prawdopodobnie są takie miejsca w waszym rodzinnym mieście, które chcielibyście odwiedzić, ale nie mieliście do tej pory na to czasu. Jeśli twoja miejscowość jest mała, może zaistnieć potrzeba wyruszenia do pobliskiego miasta. Odwiedzić możecie muzeum, galerię sztuki, zoo lub historyczne atrakcje i wiele innych ciekawych miejsc.

Imprezy w weekend

Wyszukaj w gazetach i Internecie lokalne imprezy, którymi ty i twój partner będziecie zainteresowani. Być może w najbliższy weekend w twoim mieście gra wasz ulubiony zespół albo odbywa się wielkie wydarzenie sportowe. Być może twój ukochany autor powieści podpisuje w mieście swoje książki. Jeśli wraz z partnerem lubicie uczyć się nowych rzeczy, może warto wziąć udział w zajęciach weekendowych i razem poprawić swoje umiejętności w  gotowaniu lub w ogrodzie. Możecie wybrać się na okazjonalny jarmark. Na aktywne pary czeka miejscowy park rozrywki z karuzelami i kolejkami górskimi. Jeśli lubisz gry zespołowe możecie spędzić trochę czasu w kręgielni lub wybrać się na paintball.

Weekendowy wolontariat

Jeśli ty i twój partner pasjonujecie się czymś, pokażcie swoje poparcie poprzez ofiarowanie swojego czasu dla ważnej sprawy. Lokalne schronisko zawsze potrzebuje pomocy. Centrum wykrywania nowotworów może potrzebować pomocy w postaci zbiórki pieniędzy lub krzepienia świadomości wśród ludzi. Organizacje ekologiczne z pewnością docenią pomoc przy sprzątaniu okolicy. Ty i twój partner możecie spędzić miło czas razem jednocześnie pomagając społeczeństwu.

Dodatkowe wskazówki i porady

Wykorzystaj weekend na relaks, ale nie zapomnij o rozwijaniu swoich umiejętności.

Nie spędź całego weekendu przed telewizorem. Postaw na aktywny wypoczynek.

Podczas weekendu nie skupiaj uwagi wyłącznie na sobie. Spędź czas z bliskimi lub pomóż potrzebującym decydując się na weekendowy wolontariat.

Dodaj komentarz