Jacuzzi ogrodowe – pomysł na domowe SPA

Jacuzzi w ogrodzie wydaje się być bardzo nierealistycznym marzeniem. Jednak wbrew pozorom zamontowanie basenu z hydromasażem wcale nie musi być bardzo drogie ani skomplikowane. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają rozstawienie jacuzzi w przydomowym ogrodzie, na działce, lub na tarasie i to bez kopania, czy drogich inwestycji. Dmuchane jacuzzi ogrodowe to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie odrobinę luksusu w swoim ogrodzie. Zobacz, jakie zalety ma jacuzzi ogrodowe i czy warto w nie zainwestować. 

Ile kosztuje jacuzzi ogrodowe? 

Zakup dmuchanego modelu jacuzzi ogrodowego wcale nie jest drogą inwestycją. Najtańsze modele zaczynają się od 2 tysięcy złotych, a są rozrywką, która posłuży nam przez wiele sezonów. W podstawowym zestawie znajduje się oczywiście basen z hydromasażem, a także pompa z filtrem, pokrowiec do przechowywania, mata pod zbiornik oraz dozownik chemii. Taki komplet jest już w pełni wyposażonym i gotowym do użytku jacuzzi. Jak więc widzisz, jacuzzi ogrodowe wcale nie jest drogim rozwiązaniem. Może przynieść Ci za to wiele korzyści. Jakich? 

Dlaczego warto stosować kąpiele w jacuzzi? 

Hydromasaż ma udowodnione działanie relaksacyjne i uspokajające. Kąpiel w jacuzzi może nam posłużyć, jako domowa fizjoterapia. Woda wypuszczana pod ciśnieniem masuje ciało, rozluźnia mięśnie i pozwala zlikwidować napięcia. Regularne kąpiele wpływają na polepszenie zarówno naszego stanu fizycznego, jak i psychicznego. Warto przy tym wiedzieć, że optymalna temperatura wody powinna wynosić 37 stopni Celsjusza. Do regulacji posłuży nam grzałka, w którą wyposażone jest każde dmuchane jacuzzi ogrodowe. 

Jak już wiemy, regularne kąpiele w basenie z hydromasażem łagodzą napięcia mięśniowe oraz nerwowe. To z kolei przekłada się na polepszenie jakości snu. Po relaksującej kąpieli nasz umysł będzie wyciszony, co pozwoli nam szybciej zasnąć. Jest to dobra wiadomość, dla osób, które borykają się z bezsennością. Co więcej, hydromasaż poprawia ukrwienie i wzbogaca ciało w tlen. Dzięki temu nasza skóra staje się bardziej jędrna i napięta. 

Jacuzzi ogrodowe – SPA w Twoim domu 

Kąpiele w jacuzzi mają wiele właściwości zdrowotnych i warto je mieć na uwadze, podejmując decyzję o zakupie. Jednak to nie jedyne zalety basenu z hydromasażem. Jacuzzi możesz rozstawić w dowolnym miejscu. Dmuchane modele łatwo się rozkłada i składa, więc po sezonie możesz schować zbiornik na przykład do piwnicy i wyjąć ponownie na sezon wiosenno-jesienny. Co więcej, jest to świetny dodatek do spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną. 

Dodaj komentarz