Hipermarket czy mały sklep?

Polacy coraz mniej chętnie robią zakupy spożywcze w supermarketach w niedzielę. Jest to spowodowane kilkoma czynnikami. Po pierwsze, Polacy uczą się w reszcie odpoczywać w czasie weekendu, nie rezerwując sobie czasu wolnego od pracy na robienie zakupów.

Polacy coraz bardziej rozumieją też, że robienie zakupów spożywczych w małych sklepach przynosi pewne korzyści naszej gospodarce, wspiera to rozwój małych przedsiębiorstw. Zdecydowanie lepiej jest na przykład prowadzić mały sklep z artykułami spożywczymi na wsi, bo tam Polacy najchętniej kupują jednak u starej pani Zosi, która sprzedaje ogórki na wiejskim rynku od kilkudziesięciu lat niż kupować warzywa i owoce w supermarkecie. Jedzenie w supermarkecie jest zdecydowanie wypełniane chemią, która pomaga takiemu jedzeniu jak najdłużej zachować świeżość, dobry wygląd , jednak tak naprawdę takie jedzenie nie jest zdrowe.

Obecnie Polacy wolą wybierać się na co dzień do małego sklepu i dokupować to, co jest im aktualnie potrzebne, albo wybierać te produkty, z których obecnie chcą sobie zrobić obiad. Second handy zawojowały nie tylko rejony Europy Egzotycznej, jednak także potrafilibyśmy je poznać w szerokich dozach w takich miejscach, jak Londyn. Anglia to kraj, w jakim jest mnóstwo sklepików z używaną konfekcją, równie jak w Polsce. Najczęściej polskie sklepy z użytą szatą dostarczają się w Kolosalnej Brytanii, Hiszpanii lub Niemczech i pozostałych rejonach Europy zachodniej. To, że w takich sklepach, zwłaszcza umiejscowionych w Londynie znajdzie ie bardzo fantastyczny dobór tłumaczy czerpanie przyjęć, które trafiają do takich second handów.

Przede każdym to, że Anglicy zarabiają o wiele więcej aniżeli Polacy jest jasne, jednakże trzeba również wiedzieć, że wartości są znacznie niższe aniżeli w Polsce, co dopuszcza pospolitemu brytyjczykowi spędzać więcej czasu na zakupach, kupować dobitnie więcej okryć, ubierać się ciekawiej. Dlatego również markowa odzież nie jest tak cenna w Anglii jak w Polsce, w której jednostka średnio osiągająca musi równo zniekształcać swój budżet krajowy ażeby co miesiąc kupować sobie markowe spodnie i w dodatku trzewiki co trzy miesiące.

Dodaj komentarz