Odmieniamy pokój pięknym naklejkami na ścianę

Każdy z nas lubi mieszkać przytulnie i po swojemu. Niektórzy uwielbiają jaskrawe kolory i stare meble a inni wolą mieszkać w nowoczesnych zautomatyzowanych mieszkaniach gdzie nie ma nawet włączników światła. Niezależnie od tego jak wygląda miejsce w którym mieszkasz chcesz aby wyglądało ono po twojemu – chcesz się czuć jak u siebie bo przecież u siebie jesteś.

Ostatnio wpadła mi w oko naklejka na ścianę, której grafika w sposób oczywisty (i zarazem błyskotliwy) odnosi się do lat PRL:

Zdjęcie znalazłam z podpisem „Źródło: Facebook” 🙂 , także musiałam przeprowadzić małe śledztwo, aby dojść do tego kto jest autorem grafiki i gdzie można ją kupić (o ile w ogóle można). Spieszę donieść, że ta i inne naklejki na ścianę powstają tutaj https://tanienaklejanie.pl/naklejki-na-sciane i jak najbardziej są dostępne w sieci.

Wpadły mi w oko jeszcze dwie, moim zdaniem bardzo fajne, grafiki. Pierwsza z narzędziami warsztatowymi. Idealna do naklejenia nad biurko współczesnego kreatywnego. Jeżeli przestaniemy traktować je jako zestaw, mogą nam również posłużyć do oznaczenia pudeł, w których trzymamy materiały do szycia (symbol nożyczek) czy  narzędzia (młotek). Możemy również nakleić je w klasycznym warsztacie.

Druga to propozycja do pokoju dziecięcego. Jest to zestaw księżyc i gwiazdki. Pamiętajcie, żeby nie ograniczać się myśleniem, że są to wyłącznie naklejki na ścianę i muszą być użyte tylko w zaproponowanym przez twórców zestawie. Gwiazdek (a przynajmniej ich części), możemy użyć do ozdoby mebli w pokoju dziecka, a księżyc równie dobrze może znaleźć swoje miejsce na szybie okna.

Co istotne, każdą naklejkę można zamówić w dogodnym dla siebie kolorze.

Dodaj komentarz