Zadbaj o siebie

Zadbaj o siebie

Badanie żywej kropli krwi.

Analiza na podstawie żywej kropli krwi pozwala skutecznie określić kondycję organizmu. Wyniki badania są widoczne na ekranie komputera co umożliwia śledzenie przebiegu badania.

Masaże drenująco-liftingujące.

Idealne masaże  twarzy dla osób pragnących poprawić urodę w sposób nieinwazyjny, przyjemny i skuteczny. Wyraźne efekty już po pierwszych zabiegach! Zalecane dla Pań i Panów w każdym wieku. Nie wierzysz? Przekonaj się! Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do wyboru masażu – chętnie doradzę.

Refleksoterapia

Masz kiepskie samopoczucie? Cierpisz z powodu bólu? Migreny? Napięcia mięśniowego?Przemęczenia? Bezsenności? Z powodu zaburzeń hormonalnych? Bolesnych menstruacji? Niestrawności? Bólu/ Zapalenia stawów? Depresji? Apatii lub innych dolegliwości? Przyjdź na konsultację, dowiedz się jak możesz sobie pomóc i skorzystaj z zabiegów refleksoterapii!

A może Twoje dziecko cierpi z powodu jakichś dolegliwości z którymi nie radzi sobie medycyna konwencjonalna? Może cierpi na choroby neurologiczne? Autyzm? ADHD? Zespół Downa? Często choruje? Ma astmę? Przyjdź z dzieckiem! Przeprowadzimy gruntowną rozmowę i na podstawie refleksoterapii zdiagnozuję zaburzenia energetyczne, które mogą być przyczyną dolegliwości.

Masaże lecznicze i relaksujące.

Czujesz się spięta/y? Odczuwasz zmęczenie po całym dniu i masz ochotę się odprężyć? Marzysz o cudownym masażu głowy, który przeniesie Cie w inny wymiar? Nie można było trafić lepiej! Przyjazna atmosfera, komfort, cisza, świece, relaksująca muzyka oraz profesjonalne wykonanie zabiegu gwarantują poprawę samopoczucia!

Dodatki.

Każdy podstawowy zabieg można wzbogacić i uatrakcyjnić zarówno przez połączenie różnych masaży jak i uzupełnienie ich o maski i peelingi najlepsze dla Twojej skóry!