Zwiększenie pamięci w iPhone z 16 GB do 128 GB za jedyne 60$. Takie coś tylko w Chinach

Zwiększenie pamięci w iPhone z 16 GB do 128 GB za jedyne 60$. Takie coś tylko w Chinach

Chiński rynek jest pełen różnych ofert i produktów o czym możemy przekonać się czytając kolejne doniesienia z Państwa Środka. W miejscowości Shenzen świadczona jest usługa zwiększania pojemności iPhone za okazyjną cenę. Czytając to nawet najwięksi zapaleńcy i majsterkowicze mogą przecierać oczy ze zdumienia.

Apple liczy sobie dość duże sumy w przypadku większej pojemności swoich urządzeń. Przykładowo iPhone 6s 16GB kosztuje 3199 złotych, a wersja z pojemnością 128 GB jest droższa o równie 1000 zł. Odwiedzając Shenzen możemy dokonać tego za niższą cenę. Usługa zwiększenia pojemności iPhone to koszt maksymalnie 60 dolarów w przypadku zmiany z 16 GB na 128 GB. Zmiana na 32 GB to 20 $, a na 64 GB to 35 dolarów.

Oczywiście nie wykonuje tego autoryzowany serwis Apple oraz nie dostajemy w związku z tym żadnej gwarancji. Proces wymiany pamięci trwa około 30 minut. Na filmiku widzimy jak pracownik rozbiera urządzenie i montuje nową pamięć flash Toshiba. Co ciekawe wszystkie dane w urządzeniu zostają zachowane.