Zwiastun zapowiada odsonięcie LeEco Le Pro 3 21 września. Zaczepka w stronę Apple

Zwiastun zapowiada odsonięcie LeEco Le Pro 3 21 września. Zaczepka w stronę Apple

Wczoraj pojawił się przeciek, który mówił o LeEco Le Pro 3 w dwóch wariantach: jeden z 6 GB pamięci RAM, a drugi z 8 GB pamięci RAM. Jest to olbrzymia ilość niezależnie od wersji, a 8 GB nie było dotąd spotykane w urządzeniach mobilnych. “Ekskluzywny” wariant zdobył w benchmarku AnTuTu 163 546 punktów.

Krótko po tym wyciek pojawił się również zwiastun LeEco Le Pro 3, którego głównym motywem jest bateria. Widzimy na nim również slogan: “Bigger than bigger”. Jak mogliśmy się wcześniej dowiedzieć Le Pro 3 będzie posiadał akumulator o pojemności 5000 mAh. Zwiastun pokazuje baterię, która najwyraźniej spadła z nieba i wylądował na logo Apple, pozostawiając plamy krwi. Najwyraźniej wskazuje to, że żywotność baterii w Le Pro 3 pokona iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus.

Pamiętajmy, że w przeszłości LeEco, znane jeszcze jako LeTV porównało firmę Apple do Hitlera. Tak więc, wydaje się, że ta grafika może być prawdziwa i oficjalna. Nowy zwiastun pokazuje, że LeEco Le Pro 3 zostanie odsłonięty 21 września.

Źródło: PhoneArena, Playfuldroid