Zdjęcia rzekomego modelu Moto G5 Plus. Android Nougat na pokładzie

Zdjęcia rzekomego modelu Moto G5 Plus. Android Nougat na pokładzie

W maju 2016 roku Motorola, a raczej Lenovo wprowadziła na rynek serię smartfonów Moto G4. Prawdopodobnie w tym roku również zobaczymy następcę tego smartfonu (lub całej rodziny) pod nazwą Moto G5. Obecnie niezapowiedziany jeszcze telefon Moto G5 Plus jest do kupienia na rumuńskim OLX. Domniemany Moto G5 Plus nosi numer modelu XT1685, a sprzedający wraz ze zdjęciem podał jego specyfikację.

Ujawnia on, że model ten będzie posiadał 5,5-calowy wyświetlacz 1080p, a pod maską znajdziemy chipset Snapdragon 625 oraz 4 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej. Za zasilanie odpowiedzialna będzie bateria o pojemności 3080 mAh. Z tyłu znajduje się aparat 13 MP, a z przodu 5 MP. Po wyjęciu z pudełka Moto G5 Plus ma działać na Androidzie Nougat. Urządzenie posiada też skaner linii papilarnych.

Do zestawu nie są dodawane żadne akcesoria, a sprzedawca oczywiście nie zdradza skąd ma urządzenie. Na jego powierzchni widnieje napis “Motorola confidential property, not for sale”, a więc jet to poufnie zdobyty materiał i nie przeznaczony na sprzedaż. Twierdzi on również, że Moto G5 Plus zostanie wydany w marcu. Ogłoszenie zniknęło już z portalu, a cena jaką żądał jego posiadacz to około 387 dolarów, a więc około 1600 złotych.

Źródło: Reddit, PhoneArena