Zdjęcia iPhone 7 na podstawie szkiców 3D wykazują niewielkie zmiany

Zdjęcia iPhone 7 na podstawie szkiców 3D wykazują niewielkie zmiany

Do tradycyjnej jesiennej konferencji Apple pozostaje jeszcze kilka miesięcy. Podczas niej zostanie zaprezentowana nowa generacja iPhone’ów. Możemy mieć jednak pewność, że gdzieś w Chinach rozpoczęła się już ich produkcja lub właśnie jest ona planowana. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć szkice, które wykazywały niewiele zmian w porównaniu do obecnej generacji.

Do redakcji GSMArena nieznana osoba dostarczyła rendery pokazujące wygląd iPhone 7 w oparciu o techniczne modele 3D. Podobno pochodzą one od renomowanego producenta akcesoriów. Ponieważ są one wykonane na podstawie rysunków technicznych urządzenia, przyciski, umieszczenie kamery i wszystkich elementów funkcjonalnych są we właściwych miejscach.

Kolorystyka oraz materiały, z których są wykonane oczywiście mogą różnić się w rzeczywistości, ale znając styl Apple mogą one być prawdopodobne. Widzimy, że zgodnie z plotkami spółka z Cupertino pozbędzie się fug antenowych z tyłu obudowy, a obiektyw aparatu nadal będzie wystający.

Najważniejszą zmianą wydaje się brak gniazda słuchawkowego 3.5 mm. W zamian tego złącza na dole iPhone 7 będzie posiadał prawdopodobnie drugi głośnik.

Nie wiemy nadal jak będzie wyglądał większy 5.5-calowy iPhone 7 Plus z konfiguracją dwóch aparatów. Według wcześniejszych doniesień mogą powstać nawet 3 wersje tegorocznego iPhone’a.

Źródło: GSMArena