Wyciekła pełna specyfikacja Samsunga Galaxy S7 Active

Wyciekła pełna specyfikacja Samsunga Galaxy S7 Active

W podobny sposób do tego, co stało się w zeszłym roku z Galaxy S6 Active, Samsung Galaxy S7 Active będzie wyłącznie dostępny dla amerykańskiego operatora dla AT&T. Do tej pory mogliśmy spotkać się z przeciekami zdjęcie wzmocnionego flagowca od Samsunga, a dziś możemy poznać jego pełną specyfikację. Wnętrze Galaxy S7 Active będzie schowane za solidną obudową, która będzie wodoodporna oraz odporna na wstrząsy.

Przede wszystkim S7 Active będzie miał bardziej pojemną baterię – 4000 mAh. Telefon będzie mieć 5.1-calowy wyświetlacz Super AMOLED QHD, chipset Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pojemności z możliwością rozszerzenia. Tylny aparat jest taki sam jak w Galaxy S7 i S7 edge, czyli bardzo dobrej jakości 12 MP sensor własnej produkcji. To samo tyczy się przedniego aparatu 5 MP.

S7 Active waży 185 g i będzie miał 9,9 mm grubości. Do sprzedaży trafi już w przyszłym miesiącu, a konkretniej może to być 10 czerwca. Wiemy, że będzie on sprzedawany an terenie USA, nie wiadomo co z pozostałymi rynkami.

Źródło: VentureBeat