Wyciek, który idealnie pokazuje konstrukcję LG G6

Wyciek, który idealnie pokazuje konstrukcję LG G6

Przed weekendem pojawiły się zdjęcia, które pokazywały LG G6 z wielu ujęć, a dziś firma oficjalnie zaprosiła na prezentację swojego flagowca pod koniec tego miesiąca. Pojawiło się też jedno zdjęcie, które ukazywało błyszcząco czarny tył urządzenia, a z kolei wspomniane zdjęcia przedstawiały raczej tył G6, który był wykonany ze szczotkowanego metalu.

Wczoraj w sieci pojawiły się też grafiki przedstawiające etui oraz bumpery firmy Ringke, które również pokazywały konstrukcję LG G6. Ponieważ etui są przezroczyste, a bumpery rzecz jasna bez tyłu, to idealnie widzimy, że kolejny flagowiec posiada tylną część obudowy wykonaną ze szczotkowanego metalu (przynajmniej w srebrnej wersji kolorystycznej). Inna opcją to kolor czarny, który może być błyszczący.

Z przodu nie widzimy żadnych przycisków fizycznych, a z tyłu po raz kolejny znajduje się podwójny aparat oraz skaner linii papilarnych. Po lewej stronie widzimy regulację głośności, a po prawej slot na kartę SIM i prawdopodobnie na kartę pamięci. Na górze umiejscowione są fugi antenowe i gniazdo słuchawkowe. Na dole znajdują się – głośnik, gniazdo USB typu C oraz mikrofon.

Oczekuje się, że LG G6 będzie posiadał certyfikat IP68, który sprawi, że będzie wodoodporny. Prezentacja flagowego smarfonu od LG już 26 lutego na MWC 2017 w Barcelonie.

Źródło: AndroidPure