World of Tanks Assistant – niezbędnik gracza

World of Tanks Assistant – niezbędnik gracza

Aplikacja przynosi najświeższe informacje z pola bitwy każdemu graczowi, który ją zainstaluje na swoim smartfonie. Dostarcza ona statystyki oraz wszystko na temat naszego konta w grze World of Tanks. Aplikację znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store. Niestety smutna wiadomość dla graczy Xbox 360 Edition i Blitz, ponieważ aplikacji nie współpracuje z tymi kontami.

Wszystkie dane na temat naszego konta i historii gry sa przedstawione w przejrzysty, graficzny sposób. Mamy podgląd na statystyki swoich pojazdów w przez cały okres gry lub w wybranych ramach czasowych. Dzięki narzędziu zwanemu Osią czasu możemy na bieżąco śledzi postępy naszych znajomych oraz członków naszego klanu. Przedstawione są tam wyniki każdej z bitw, odsetek wygranych starć oraz inne ważne dane.

W zakładce Czołgopedia znajdziemy wszystkie informacje o każdym z pojazdów dostępnych w grze World of Tanks. Przedstawione są tam wszystkie parametry od pancerza, poprzez moc rażenia, aż po zasięg widoczności. Każdy czołgów możemy porównać z innym.

Przeczytaj także: Captain Rocket – jak zawsze świetne Ketchapp

Swoje wyniki możemy porównywać z innymi członkami klanu w czterech ramach czasowych – tydzień, miesiąc, dzień oraz cały okres gry. Poza tym możemy śledzić poczynania naszego klanu i mieć wgląd w zdobyte tereny, a także mieć podgląd na pozycję na Mapie Globalnej.

Y