vivo X7 szybszy od iPhone 6S oraz Galaxy S7 edge

vivo X7 szybszy od iPhone 6S oraz Galaxy S7 edge

Ostatnio w sieci pojawia się bardzo dużo informacji o nadchodzącym vivo X7. Wcześniej mówiło się nawet, że telefon może mieć całkowicie przezroczysty ekran, ale wiemy już, że tak nie będzie. Głośno jest o nim dzięki zwiastunom producenta, plotkom i przeciekom. 30 czerwca obok niego zostanie zaprezentowany także większym model X7 Plus.

Tak więc spodziewamy się, że X7 wyposażony będzie w chipset Snapdragon 652 i 4 GB pamięci RAM, wraz z 64 GB pamięci i przednim aparatem 16 MP. Znajdziemy w nim skaner linii papilarnych. I właśnie to jego działaniem zajmiemy się tym razem. Skaner linii papilarnych X7 został wystawiony na próbę, gdzie został sprawdzony jego czas potrzebny do odblokowania. Rywale to klasa światowa, bo konkurencji stają iPhone 6s Plus i Galaxy S7 edge. Jak możemy się spodziewać vivo X7 wygrywa tę rywalizację z oboma smartfonami.

Ale to nie wszystko. Możemy także zobaczyć test ładowania aplikacji, których wiele jest na YouTube. Polega na otwieraniu kolejnych aplikacji po kolei. Jak możecie się domyślić również i tę rywalizację wygrywa X7 od vivo. Zobaczymy jak to będzie wyglądało podczas codziennego użytku i w testach przeprowadzonych przez niezależne osoby, ale zapowiada się interesująco.

https://www.youtube.com/watch?v=UUKv-reA6Fc