Wodoodporny iPhone 7 z ceramiczną obudową i ekranem Super AMOLED na renderze

Wodoodporny iPhone 7 z ceramiczną obudową i ekranem Super AMOLED na renderze

Ostatnio przedstawiałem wam ciekawy i szczegółowy koncept pewnego Ukraińca, który robił ogromne wrażenie. W sieci pojawiają się miliony takich projektów, które głównie przedstawiają marzenia twórców. Raczej możemy spodziewać się zbytniej zmiany koncepcji w nowych smartfonach Apple już w tym roku, ale warto przyjrzeć się wizjom , które może kiedyś zostaną przeniesione do realnych urządzeń.

Render sugeruje jakoby już w tym roku Apple miało zastosować ekran Super AMOLED, jednak zgodnie z wszystkimi przesłankami nie doświadczymy tego przed rokiem 2018. Analitycy z KGI Securities twierdzą nawet, że możemy spodziewać się takich ekranów w nawet dopiero w 2019 roku.

Przeczytaj także: iPhone 7 jak marzenie na fantastycznym koncepcie

Kolejną zauważalną zmianą jest wprowadzenie ceramicznej obudowy z tyłu oraz usunięcie pasków(fug) antenowych. Usunięte zostało również gniazdo słuchawkowe o którym krążą już legendy. Wokół ekranu i tylnej części miałaby znajdować się metalowa ramka. iPhone 7 według tego projektu miałby być wodoodporny, mieć szybszą technologię Touch ID oraz zastosowane nowe 3D Touch.

Źródło: Business Korea