Tegoroczny Samsung Galaxy Note również z podwójnym aparatem?

Tegoroczny Samsung Galaxy Note również z podwójnym aparatem?

Nowy raport pochodzący z Chin, a konkretniej ze strony Zol, przynosi dość ciekawą plotkę dotyczącą jednego z nadchodzących telefonów Samsunga, Galaxy Note 7 edge lub Galaxy Note 6. ie wiemy do końca jaką nazwę będzie nosił nowy phablet Samsunga. Mówi się, że Sammy pominie cyfrę “6” na rzecz “7”, aby zrównać tę linię z Galaxy S.

Głosi on, że Galaxy Note 7 Edge będzie kolejnym urządzeniem wyposażony w podwójną konfigurację aparatu. Jest to już podobno rozwijane przez oddział Samsung Electro-Mechanics, znany tez jako jako Semco. Wynika z tego, że będzie to najprawdopodobniej wykorzystanie kombinacji własnych sensorów aparatów firmy Samsung. Nie wiadomo jednak, czy układ zadebiutuje już na tegorocznych urządzeniach. Być może są to przygotowania do przyszłorocznych modeli.

Jeśli plotka jest prawdziwa, to Samsung prawdopodobnie, szykuje się do walki z nadchodzącym iPhone 7 Plus / Pro, który może również mieć konfigurację podwójnego aparatu.

Jeśli chodzi o specyfikacje Note 6/7 to oczekuje się, że będzie wyposażony 5.8-calowy wyświetlacz Super AMOLED, chipset Snapdragon 823, 6 GB RAM czy skaner tęczówki.