Sprawdź promile – podręczny alkomat

Sprawdź promile – podręczny alkomat

Kompania Piwowarska przygotowała dla wszystkich kierowców podręczny alkomat, który każdy może zainstalować w swoim smartfonie. Oczywiście nie należy się sugerować wyłącznie wynikami podanymi w aplikacji i nie ryzykować własnego życia lub utraty uprawnień. Dane są oczywiście orientacyjne i mogą jedynie pomóc w podjęciu decyzji o kierowaniu pojazdami mechanicznymi. Aplikację Sprawdź promile znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Sprawdź promile to również program edukacyjny jak żyć w trzeźwości i unikać jazdy po spożyciu alkoholu. Dzięki aplikacji sprawdzimy przypuszczalną ilość promili w organiźmie i po jakim czasie bezpiecznie będziemy mogli prowadzić bezpiecznie samochód. Do wyboru mamy różne rodzaje trunków(piwo, wino, wódka, różne drinki) w wielu objętościach oraz innym stężeniu procentowym alkoholu. Oczywiście musimy podać również swoją płeć oraz wagę i wzrost.

Aplikacja oferuje również łatwe zamówienie taksówki w wybranym mieście. W Sprawdź promile przejrzymy także tabelę z dopuszczalną ilością promili w poszczególnych krajach europejskich.