Sprawdź jak wygląda Xiaomi Mi MIX po upadku

Sprawdź jak wygląda Xiaomi Mi MIX po upadku

W ubiegłym tygodniu najgłośniej było tylko o jednym telefonie, który zaprezentowało Xiaomi. Mam na myśli oczywiście Mi Mix, który praktycznie nie posiada ramek, a jego wyświetlacz zajmuje ponad 91 % powierzchni urządzenia (co nie jest prawdą jak się okazało). Koncept “bezramkowego” telefonu jest wykonany wyłącznie ze szkła oraz ceramiki. Jak można było przypuszczać bez żadnej ochrony, Mi Mix jest mało odporny na uszkodzenia.

Dowodem na to jest zdjęcie, które pokazuje Mi Mix, który wypadł komuś z rąk w jednym ze sklepów Xiaomi w Hangzhou. Zniszczeniu uległa nie tylko szklana powierzchnia wyświetlacza, ale również ceramiczna konstrukcja. Warto podkreślić, że 6.4-calowy ekran nie oferuje ochrony Corning Gorilla Glass.

Po umieszczeniu Mi Mix w jakimkolwiek etui, urządzenie straci na swoim uroku, a także nie wiadomo, czy to będzie gwarantowało wystarczającą ochronę. Pierwsza partia tego telefonu będzie dostępna w sprzedaży już od najbliższego piątku. Xiaomi planuje produkcję 10.000 sztuk miesięcznie.

Źródło: XiaomiToday