Samsung podobno pracuje nad czterema smartfonami z podwójnym aparatem

Samsung podobno pracuje nad czterema smartfonami z podwójnym aparatem

Wiadomo, że obecnie najpopularniejszym telefonem z podwójną konfiguracją aparatu jest iPhone 7 Plus, ale od tego czasu wiele innych urządzeń posiada to rozwiązanie. Dużo mówiło się, że para Galaxy S8 będą pierwszymi smartfonami Samsunga z dwoma aparatami, ale tak się nie stało. Nieuniknione jest jednak to, że koreański producent wreszcie zastosuje taką konfigurację i wydaje się, że zobaczy ją w przypadku Galaxy Note 8.

Wydaje się, że Note8 nie musi być wcale pierwszym urządzeniem z dwoma aparatami, ponieważ według raportu Samsung podobno ma w planach aż cztery takie telefony. Podobno są to urządzenia budżetowe oraz średniej klasy z serii Galaxy. O jednym z nich mówi się już od dawna i jest to model Galaxy C10. Podobno drugim ma być specjalna edycja Galaxy J7 (2017), a trzecim Galaxy C7 (2017).

Wnioskując po ubiegłorocznym wydaniu Galaxy C7, tegoroczny model będzie największym z linii, średniej klasy smartfonem. Na razie nie ma żadnych informacji na temat innych elementów jego specyfikacji. Prawdopodobnie będzie on dostępny wyłącznie w Korei Południowej i Chinach.

Źródło: GSMArena