[AKTUALIZACJA]Samsung Galaxy S9 znacznie taniej jeszcze przed premierą!

[AKTUALIZACJA]Samsung Galaxy S9 znacznie taniej jeszcze przed premierą!

AKTUALIZACJA: Jak jednak możemy przeczytać na Pepper.pl, wysyłka do Polski nie zostanie zrealizowana, pomimo możliwości wyboru naszego kraju. Można jednak skorzystać z pośrednika jak www.mailboxde.com. Do ceny poniżej trzeba będzie doliczyć około 15 euro za wysyłkę do Polski i usługę (3€). Ostateczna cena będzie wyższa o około 65 złotych.

Samsung Galaxy S9 jeszcze oficjalnie nie wszedł do sprzedaży, a już możemy go kupić o ponad 500 złotych taniej niż w polskich sklepach. Wszystko za pośrednictwem niemieckiego sklepu T-mobile. Najnowszy flagowiec Samsunga kosztuje tam obecnie tylko 722,46€, a więc około 3 025 złotych. Doliczyć do tego trzeba przesyłkę, za którą zapłacimy 4,95€ (wysyłka kurierem DHL). Daje to łącznie 3 045 zł.

W tej ofercie do wyboru mamy kolory Midnight Black, Coral Blue oraz Lilac Purple. Wariant pojemności jest jeden i wynosi 64 GB. Oficjalna premiera nastąpi 12 marca, a więc wtedy też zapewne dotrą do klientów.

O tym telefonie dużo mówi się w ostatnich dniach, a więc pewnie jesteście na bieżąco, a z pewnością jeżeli chcecie go kupić. Kilka wpisów odnoście Galaxy S9 i jego większego brata przeczytacie tu:

O co chodzi z tym aparatem w Galaxy S9? Zmienna apertura i zwolnione tempo

Samsung Galaxy S9 i S9+ mogą mierzyć ciśnienie krwi

Wszystkie tapety z Galaxy S9 i S9+ w rozdzielczości QHD+

Oficjalne próbki zdjęć i wideo z Samsunga Galaxy S9+

Znamy polskie ceny Galaxy S9 i Galaxy S9+. Rusza przedsprzedaż

Samsung Galaxy S9 i S9+ – stary wygląd, nowe wnętrze

Samsung Galaxy S9 w niemieckim T-mobile (722,46€) https://www.youtube.com/watch?v=td6pMKHPqMQ&t=1s

Źródło: Pepper