Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku? Wynajmij auto z BEEP!

Wypożyczanie auta to nic niespotykanego, nawet, jeśli ma się już jakiś pojazd na własność. To między innymi opcja wykorzystywana przez różne firmy w przypadku wysyłania pracowników na delegacje i konferencje. Pojazdy wypożyczają też oczywiście osoby prywatne, choćby wybierające się w długą podróż i chcące mieć pewność, że będą jechać samochodem w pełni sprawnym technicznie, który nie sprawi im żadnych niespodzianek na trasie.

BEEP odpowiada na potrzeby wynajmujących, stawiając na ograniczenie formalności do minimum, a także na jasne i przejrzyste zasady rezerwacji oraz korzystania z usługi. Wypożyczalnię tę wyróżnia także rewolucyjny model biznesowy – carsharing peer-to-peer.

Błyskawiczne i wygodne wypożyczenie pojazdu dzięki BEEP

Procedura wynajmu jest bardzo szybka i prosta, każdy powinien więc bez problemu sobie z nią poradzić. Wstępne formalności załatwia się przez Internet, co pozwala ograniczyć do minimum czas potrzebny na odbiór pojazdu. Podczas rezerwacji klient podaje potrzebne dane, wybiera interesujące go parametry (np. wynajem z limitem kilometrów lub bez) i opłaca całość bądź część usługi.

W razie, gdyby pojawiła się konieczność przedłużenia wynajmu o kilka dni, dodatkowa należność może zostać potrącona z kaucji, dzięki czemu nie trzeba będzie dopłacać. Kaucja jest zwrotna, jeśli więc nie wystąpią tego typu lub podobne okoliczności (np. konieczność zatankowania pojazdu po odbiorze, gdyby wynajmujący nie miał czasu lub zapomniał tego wcześniej zrobić), można się spodziewać, że odzyska się ją w całości.

Przy odbiorze wystarczy już tylko wylegitymować się i podpisać umowę, po czym można odjeżdżać. Zwrot następuje w dowolnym punkcie BEEP, czy to tym samym, z którego pojazd został odebrany, czy innym. Punkty można znaleźć w miastach w różnych częściach kraju. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład wypożyczyć pojazd w Gdańsku i pojechać nim aż na drugą stronę kraju, do Krakowa, i tam właśnie dokonać zwrotu. Szczegółowe dane znajdują się pod adresem https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-gdansk/ – warto się z nimi bliżej zapoznać.

Carsharing peer-to-peer – na czym to polega i dlaczego warto?

W przypadku wypożyczalni, które dysponują własną flotą, samochody niebędące aktualnie w użyciu zajmują tylko miejsca na parkingu. Jest to mało ekologiczna opcja. BEEP stosuje w związku z tym zupełnie inne rozwiązanie. Wykorzystuje pojazdy wynajęte od prywatnych właścicieli, którzy aktualnie z różnych względów ich nie potrzebują.

Dzięki temu nie ma potrzeby produkowania kolejnych pojazdów, a zamiast tego można utrzymać w obiegu mniejszą ich ilość. Właściciele samochodów mają w ten sposób okazję do dodatkowego zarobku (i zwolnienia przestrzeni parkingowych w miastach).

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz