Jak odzyskać dziewczynę

Jak odzyskać dziewczynę

Od czego zacząć proces odzyskiwania dziewczyny?

Przede wszystkim daj jej czas. Będzie to prawdopodobnie trudniejsze, jeśli to nie Ty zerwałeś, ale zaufaj mi, to ważne. Jeśli nie możesz uszanować podstawowych życzeń swojej byłej partnerki, która potrzebuje trochę przestrzeni, nie zbliżasz się zanadto do sytuacji, w której ona ponownie będzie chciała się z Tobą umówić.  Oczywiście, jeśli chcesz ją odzyskać, w końcu będziesz musiał nawiązać kontakt, ale nie ma konkretnego momentu, w którym powinieneś to zrobić. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji i indywidualnych preferencji co do stanu tej relacji, zarówno Twoich, jak i Twojej byłej dziewczyny. Praktyczna rada brzmi: przerwij ciszę, gdy poczujesz jasność co do tego, w jakim kierunku ma zmierzać ta relacja. Oznacza to, że jeśli to Ty zerwałeś i obwiniasz się za rozstanie, nawiąż kontakt dopiero wtedy, gdy przestaniesz czuć się w ten sposób. Jeśli zerwałeś, wyślij SMS-a tylko wtedy, gdy masz pewność, że tęsknisz za swoją ex z właściwych powodów, a nie z nudów lub poczucia winy. Nie myśl też o tym, jak o konkursie, w którym szukasz odpowiedzi na pytanie jak spodobać się dziewczynie.

Unikaj myślenia o zdobywaniu kogokolwiek. W świecie, w którym randki i tak traktuje się jako wyzwania, a na pierwszym miejscu liczą się mięśnie i cera mężczyzny, próba odzyskania byłej dziewczyny, myśląc o tym w taki sam sposób, jak o meczu piłkarskim, jest niezdrowa. W sporcie z reguły jest tylko jeden wyraźny zwycięzca i jeden przegrany – w miłości to tak nie wygląda. Potwierdza, że ​​postrzeganie pojednania jako czegoś innego niż połączenie wzajemnego rozwoju i wysiłku jest dość niezdrowe i prawdopodobnie oznacza, że ​​nie powinniście wracać do siebie.

Oczywiście, rozstania nigdy nie są łatwe i zawsze należy je w pewien sposób odreagować – dać upust negatywnym emocjom. Mszczenie się na swojej dziewczynie za to, że Cię zostawiła, nic jednak nie da. Postaw się na jej miejscu – czy chciałbyś, żeby ktoś, na kim Ci zależy, oczerniał Cię przy wszystkich znajomych, wysyłał nienawistne smsy już rozpowiadał powiedziane w zaufaniu sekrety? Zapewne nie – dlatego też nie powinieneś tego robić w relacji z ex.

Dodaj komentarz