Nowi sprzedawcy prądu

Nowi sprzedawcy prądu swoim zasięgiem obejmują już niemal całą Polskę. Znajdują się w różnych regionach kraju oferując swoje usługi coraz szerszemu gronu klienckiemu. Popularny Tauron i jego zazwyczaj młodsza konkurencja dali się poznać klientom z dobrej strony, dzięki kulturalnej obsłudze i niższej kwoty jaką generuje zużyta energia elektryczna. Cennik firm w przeciwieństwie do poprzedniego monopolisty jest szacowany z uwzględnieniem potrzeb konsumentów.

Nie da się ukryć, że jednym z podstawowych mediów w domu jest energia elektryczna. Cennik jeszcze do niedawna nie był budowany pod kątem komercjalizacji rynku. Zdrowa konkurencja, jaką można obserwować pomiędzy nowymi w stosunku do RWE i PGE dostawcami prądu pozwala na obniżenie cen i stosowanie przyjaznych konsumentom chwytów marketingowych. Takowych nie wahają się używać między innymi Enea.

Sprzedawcy energii elektrycznej z historią tacy jak Tauron rozpoznawalni są po swojej marce, nowe wilki na rynku dają się poznać przede wszystkim ze względu na niskie ceny, dobrą obsługę klientów, duży zasięg, jak również reklamy w telewizji, które ostatnimi czasy stworzyła między innymi Enea. Przedstawianie ciepła domowego ogniska przy nastrojowym oświetleniu działa zachęcająco na wielu potencjalnych klientów.