Kiermasz stylów

Kiermasz stylów

Nie jest łatwo urządzić mieszkania czy domu bez większych komplikacji, bowiem wybór i ogrom możliwości, jakie dziś stoją przed klientem to prawdziwa karuzela stylów i pomieszanie klimatów. Masz mieszkanie albo dom i będziesz go urządzać. Wspaniale. Już wszystko wiesz, co, jak, gdzie i kiedy.
Nie. Cóż, w takim razie trzeba się czym prędzej za siebie brać i urządzać. Ale, zanim poczynisz jakiekolwiek kroki, dwa razy się zastanów, bo może się okazać, że niestety, ale ze swojego dobytku uczyniłeś bądź uczyniłaś prawdziwy kiermasz stylów. J

est tu wszystko, brakuje tylko przysłowiowego dziada z babą. Masz za dużo mebli, które zagracają wszystko, co możliwe, masz za dużo bibelotów, które zabierają miejsce i nie ma się jak ruszyć, a jak weźmiesz do ręki jedną rzecz to lecą na łeb na szyję następne. No tak, prosta sprawa. Jesteś totalnym chomikiem i nie umiesz się pozbyć zbędnych rzeczy i zbędnych mebli. A to wcale nie jest takie trudne i można to zrobić naprawdę szybko. Pamiętasz może taki program na TVN Style Perfekcyjna Pani Domu z Antheą Turner jako przykładem wzorowej pani domu właśnie. wspaniały spektakl, w którym wielkie flejtuchy w końcu brały się do wielkiego sprzątania. Przyjeżdżał ogromny kontener i trzeba było pozbyć się ogromnej ilości rzeczy, jaka nam się nagromadziła przez wszystkie lata, kiedy to nie umieliśmy się wziąć za siebie i po prostu je wyrzucić, a nie gromadzić, jakby zaraz miała wybuchnąć wojna.

Nie wiesz, jak się pozbyć staroci, które nie mają żadnej wartości. Przejrzyj te rzeczy, których nie używałaś lub używałeś przez dłuższy czas. Jeśli takowe posiadasz i nie były one w użyciu przynajmniej przez rok lub dwa, to raczej marne są szanse na to, że cokolwiek jeszcze zostanie przez ciebie użyte, więc do dzieła, a nagle okaże się, że masz całkiem dużo miejsca zarówno w swoich szafach jak i w całym mieszkaniu czy domu w ogóle. Trudno się rozstać. Nie dajmy się zwariować. Jeśli to nie jedyna pamiątka po cioci z Australii to możemy się bez niej spokojnie obejść. Wystarczy jedynie tego chcieć.