Laserowe usuwanie owłosienia – jak wygląda i ile kosztuje?

Na co zwrócić uwage przy wyborze hostingu?

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia z ciała. Coraz więcej osób decyduje się na ten zabieg ze względu na jego wysoką skuteczność. Wystarczy kilka serii depilacji laserowej, aby raz na zawsze pozbyć się włosków z pach, nóg, wąsika, okolic intymnych oraz innych miejsc. Jak wygląda i ile kosztuje laserowa depilacja owłosienia?

Jak wygląda laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserem polega na naświetleniu małą wiązką światła fragmentów skóry, z których chcemy pozbyć się owłosienia. Depilacja laserowa nie jest całkowicie bezbolesna i może powodować mały dyskomfort. Podczas zabiegu można odczuwać kłucie i mrowienie depilowanych partii ciała. Nie jest to jednak duży ból i większość osób, spokojnie wytrzyma depilację laserem. Laserowe usuwanie owłosienia Łódź jest wykonywane przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który do minimum redukuje uczucie bólu podczas usuwania włosków. Istnieje też możliwość zastosowania preparatu chłodzącego.

Depilacja laserowa może trwać kilkanaście minut do nawet kilku godzin. Jest to uzależnione od wielkości partii ciała, którą poddajemy depilacji. Depilacja nóg jest najbardziej czasochłonna, ponieważ trzeba usunąć owłosienie z dużej partii ciała. Po zabiegu można zaobserwować zaczerwienienie skóry, co jest całkowicie normalnym objawem. Skórę po zabiegu trzeba traktować delikatnie i nie można jej opalać przez pewien czas. Postępowanie po zabiegu przybliży Ci osoba, która wykonała depilację laserową.

Koszt depilacji laserowej

Koszt zabiegu laserowego usuwania owłosienia zależy od tego, z jakiej partii ciała chcemy pozbyć się włosków. Depilacja twarzy i wąsika wychodzi najtaniej a jeden zabieg to koszt ok. 100-150 zł. Depilacja laserowa pach jest nieco droższa i jeden zabieg kosztuje 200-300 zł. Najdrożej wychodzi depilacja laserowa nóg i bikini, ponieważ za jedną sesję laserem zapłacimy od 300 do nawet 500 zł. Trzeba więc przyznać, że laserowe usuwanie włosków nie należy do najtańszych, jednak z pewnością opłaca się wydać na to pieniądze.

Taniej wychodzą pakiety zabiegów, jeśli od razu zapłacisz za kilka serii laserem, to możesz zaoszczędzić na zabiegach. Efekty laserowej depilacji są widoczne już po pierwszym zabiegu, a przejście całej kuracji pozwala pozbyć się trwale niechcianego owłosienia na ciele. Pamiętaj, że na maszynki, kremy i plastry do depilacji także musisz wydać pieniądze. Takie preparaty i urządzenia trzeba kupować regularnie, dlatego lepiej jest odłożyć pieniądze na zabieg laserowego usuwania włosków.

Dodaj komentarz