Kobiece stringi – czy faktycznie są dobrym rozwiązaniem na każdą okazję?

Stringi to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych majtek. Noszone są one przez kobiety na całym świecie, ponieważ uważane są za najwygodniejszy fason. Wiele z nas uważa, że to właśnie stringi są dużo wygodniejsze i lepsze w wielu kwestiach niż figi czy szorty. Są one seksowniejsze, ponieważ podkreślają naszą pupę i optycznie wydłużają nogi. Ponadto bielizna ta idealnie sprawdza się w przypadku obcisłych sukienek lub spódnic, w których inne majtki przebijają się przez materiał. Czy jednak faktycznie stringi są dobrym rozwiązaniem na każdą możliwą okazję? Sprawdźmy to!

Zalety, zalety, zalety… Czy one faktycznie nie mają wad?

Stringi są damskimi majtkami, które powstały w latach 70 ubiegłego wieku w Brazylii. Ten rodzaj kroju charakteryzuje się bardzo mocnym wykrojem na pupie. Całość takich majtek złożona jest z cienkich paseczków lub sznureczków, które odsłaniają niemal wszystko. Jedyny materiał zasłaniający to niewielki trójkąt, znajdujący się z przodu, który przykrywa nasze miejsca intymne. Z tego też powodu kobiece stringi uważane są za bardzo seksowną i erotyczną bieliznę.

Stringi najchętniej zakładane są w upalnie dni. I nic w tym dziwnego, skoro tak bardzo okrojony materiał nie ogranicza naszego ciała. Dzięki temu możemy czuć się bardziej przewiewnie. Oprócz tego stringi często wybierane są przez panie jako element stroju kąpielowego, dzięki któremu można ładnie i równomiernie opalić pupę. Szukasz sklepu z damską bielizną? Potrzebujesz wygodnych i eleganckich majtek (nie koniecznie stringów) – odwiedź stronę: https://www.wyspabielizny.pl/bielizna-damska/majtki/. Internetowy sklep Wyspa Bielizny to miejsce, w którym każda kobieta znajdzie swój wymarzony model bielizny na każdą okazję.

Nie zapominajmy jednak o tym, że nie wszystkie kobiety uwielbiają stringi. W niektórych przypadkach nie są one polecane do noszenia – i wcale nie chodzi tu o budowę naszego ciała.

Kiedy lepiej unikać noszenia stringów?

Stringi, mimo że są tak chętnie noszone – czasami lepiej jest zostawić w szafie i zamiast nich wybrać nieco bardziej klasyczną bieliznę. Wpijające się między pośladki paski mogą być czasami zagrożeniem dla naszej sfery intymnej. Najczęściej wskazuje się na infekcje układu moczowego. To właśnie dlatego stringów nie powinno się nosić przy bardzo wysokich mrozach, podczas uprawiania sportu, podczas choroby, ciąży, a także w czasie okresu.

Musisz jednak pamiętać o tym, że są to jedynie zalecenia – noszenie wygodnych i eleganckich stringów podczas tych sytuacji wcale nie musi kończyć się problemami. Najważniejsze jest to, aby taka bielizna była wygodna i nie ograniczała naszych ruchów.

Dodaj komentarz