Jak spędzić czas z przyjaciółmi w domu?

Jak spędzić czas z przyjaciółmi w domu?

Gdyby rok temu ktoś się nas zapytał, czy lubimy siedzieć w domu, pewnie byśmy odpowiedzieli, że tak. Jednak nikt się nie spodziewał, że spędzanie czasu w czterech ścianach okaże się przymusowe. To z kolei na dłuższą metę okazało się być uciążliwe i zaczęliśmy szukać nowych urozmaiceń. Wyjście z przyjaciółmi do baru czy na imprezę okazało się niemożliwe. Trzeba więc było znaleźć jakąś alternatywę. Całe szczęście wieczór z przyjaciółmi można zorganizować także w domu. Jak ciekawie spędzić czas z przyjaciółmi w domu?

Wieczór gier 

Jeśli szukasz pomysłu na domowy wieczór z przyjaciółmi, to jednym z prostszych rozwiązań jest zorganizowanie wieczoru gier. I tutaj możliwości jest naprawdę wiele. Zacznijmy od gier planszowych. Planszówki mogą zaangażować wiele graczy naraz, jest to więc świetny pomysł na spotkanie w większym gronie. Możecie wybrać tradycyjne Monopoly, które pochłonie Was na kilka dobrych godzin. A może jakaś gra strategiczna? 

Równie ciekawe, ale jednocześnie zabawne są gry typu 5 Sekund lub Nigdy w życiu, które opierają się na różnych pytaniach. To dobra okazja żeby jeszcze lepiej poznać swoich przyjaciół lub zobaczyć ile o nich wiemy. Takie gry to także dużo śmiechu. Jeśli chcecie je “urozmaicić” to znajdziecie też wersje zakrapiane alkoholem. 

Propozycja numer trzy, to wieczór gier wideo. Jeśli posiadacie konsolę, to możecie zorganizować wirtualne rozgrywki. Konsolę możecie także wypożyczyć. Podłączcie kilka padów i gotowe. Na PlayStation plus na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapomnijcie o przygotowaniu przekąsek i napojów. Przed Wami długi i pełen rozrywek wieczór. 

Kino domowe 

Kino domowe jest niezawodnym pomysłem na różnego rodzaju wieczory w domu. Czy to randka, damski lub męski wieczór, czy w rodzinnym gronie. Na samym początku zróbcie ankietę, jaki gatunek chcecie oglądać. Następnie przygotujcie listę proponowanych filmów i wspólnie wybierzcie seans na wieczór. Możecie także zorganizować maraton filmowy. Na babski wieczór idealnie może nadać się seria Dzienników Bridget Jones. Na męski np. Rocky. A na wieczór z rodziną Harry Potter lub Shrek, który w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny i od tylu też lat zabawia zarówno dzieci, jak i rodziców. Tutaj także nie możecie zapomnieć o przygotowaniu przekąsek. A skoro już jesteśmy przy kinie, to warto zrobić kinowe przekąski. Popcorn z garnka lub mikrofali, nachosy z serem i cola. To bez wątpienia najbardziej kojarzy się z kinowym jedzeniem. I takie też z łatwością możecie przygotować na domowy seans.