ZTE oficjalnie prezentuje Nubię N1 z baterią 5000 mAh

ZTE oficjalnie prezentuje Nubię N1 z baterią 5000 mAh

Dziś rano mogliście przeczytać o tajemniczym smartfonie Nubia N1 od ZTE, który został zauważony na slajdach prezentacji. Jego główną zaletą miała być pojemna bateria 5000 mAh. Kilka godzin później chiński producent oficjalnie zaprezentował Nubię N1 na rynek chiński. W zeszłym tygodniu ZTE zaprezentowało swój główny i flagowy produkt jakim jest bezramkowy telefon Nubia Z11. Można pogubić się z tym nazewnictwem, ponieważ wcześniej mogliśmy zobaczyć też Z11 Max oraz Z11 mini.

Urządzenie oferuje solidne wyposażenie smartfonu klasy średniej. w tym 5,5-calowy wyświetlacz LCD FullHD o gęstości pikseli 441ppi, 3GB RAM, 64 GB rozszerzalnej pamięci oraz chipset Helio P10 od MediaTek.

Konfiguracja aparatów składa się z dwóch 13 Mpix jednostek z przodu i z tyłu, przesłona f / 2.2. Nubia N1 obsługuje dwie karty SIM ze wsparciem LTE oraz VoLTE. Znajdziemy tu również złącze USB typu C oraz czytnik linii papilarny “na plecach” urządzenia. Dostępny jest w dwóch bardzo popularnych kolorach – złotym oraz srebrnym.

Ale przysłowiową wisienką na torcie jest właśnie bateria o pojemności 5000 mAh. Cena tego urządzenia to 1699 CNY, czyli około 1000 zł. Na razie nic nie wiadomo cz kiedykolwiek trafi on poza granice Chin.