Złoty Samsung Galaxy S8+ na zdjęciach

Złoty Samsung Galaxy S8+ na zdjęciach

Po kilku premierach na MWC 2017, teraz oczy wszystkich skierowane są wyłącznie na to co zaprezentuje Samsung już za dwa tygodnie. Mówi się, że Galaxy S8 i Galaxy S8+ może pojawić się w wielu kolorach (nawet siedmiu), ale do tej pory widzieliśmy w przeciekach przeważnie czarne jednostki. Innymi opcjami, które najpewniej pojawią się są srebrny oraz złoty, które ujawniony został na zdjęciach z dnia dzisiejszego.

Zarówno mniejszy 5.8-calowy Samsung Galaxy S8 jak i 6.2-calowy Galaxy S8+ będą miały zakrzywione obustronnie ekrany. Mimo tak ogromnych wyświetlaczy nie będą one większe od swoich konkurentów. Na zdjęciu widzimy złotego Galaxy S8+ z zablokowanym ekranem. Obok niego na jednym ze zdjęć widzimy Galaxy S8, które pokazuje nam różnicę rozmiarów pomiędzy oboma modelami.

Według Ming-Chi Kuo, oprócz złotej wersji flagowa seria Galaxy S8 będzie dostępna w kolorach – świecący czarny, matowy czarny, niebieski, storczykowy (orchid), srebrny oraz różowy. Najprawdopodobniej nie wszystkie pojawią się od razu w dniu premiery i nie na wszystkich rynkach. Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ma zadebiutować 21 kwietnia w większości krajów świata.

Źródło: Android Central