Zdjęcia rodziny Huawei P20. Wcięcie? Jest! Trzy aparaty? Są!

Zdjęcia rodziny Huawei P20. Wcięcie? Jest! Trzy aparaty? Są!

Niecałe trzy tygodnie dzielą nas od prezentacji rodziny Huawei P20, którą już możemy się ekscytować. Będą zapewne jednymi z ciekawszych urządzeń, które pojawią się w tej połowie roku. Mogę stwierdzić, że będzie tak na 100 procent. Mieliśmy na ich temat wiele przecieków, które wprowadzają wiele zamieszania. Jednak teraz Evan Blass (lepiej znany jako @evleaks) udostępnia zdjęcia prasowe modeli P20, P20 Pro i P20 Lite.

P20 Pro P20 P20 Lite

Trzy również telefony, które będą miały jedną wspólną cechę, a więc wcięcie na ekranie. Flagowy Huawei P20 oraz średniej klasy P20 Lite będą miały podwójny aparat. Ich najsilniejszy brat, P20 Pro będzie miał dodatkowy aparat, który został odseparowany od pozostałych dwóch. Warto zwrócić też uwagę na logo Huawei oraz Leica, które ustawione są pionowo z tyłu każdego z urządzeń.

Teraz jednak budzi to większe zamieszanie, ponieważ Evan Blass dostarcza sprawdzone informacje. Huawei na swoim oficjalnym profilu zamieściło zwiastun ze szkicem urządzenia, które ma aparaty ustawione poziomo. Nie wiadomo, czy jest to celowe droczenie się z fanami.

A match made in heaven. Putting professional photography within your grasp. #SeeMooore #HuaweiP20 pic.twitter.com/jSlCwuXhim

— Huawei Mobile (@HuaweiMobile) 6 marca 2018