Zapytaj Trenera – porady dla aktywnych

Zapytaj Trenera – porady dla aktywnych

Zapytaj Trenera to ciekawy projekt, który dostarczy wiele cennych wskazówek dla osób uprawiających aktywnie różne dyscypliny sportu. Zrzesza on bowiem profesjonalnych trenerów i zawodników wszelkiej maści, którzy swoje wieloletnie doświadczenie chcą przekazać początkujących. Aplikacja jest dostępna w Google Play oraz App Store.

W aplikacji znajdziemy mnóstwo artykułów, poradników. felietonów, które pomogą osobą rozpoczynającym swoją przygodę ze sportami siłowymi, ale nie tylko takimi. Cennych rad udzielają trenerzy personalni, kulturyści, zawodowi sportowcy jak Michał Karmowski, zawodnik MMA Piotr Hallman czy Tomasz Lach. Wiele świetnych i aktualnych artykułów o ćwiczeniach na siłowni, diecie, poprawnym wykonywaniu treningów lub odpowiednim przygotowaniu mentalnym. Zapytaj Trenera to także miejsce do dyskusji pomiędzy użytkownikami serwisu, gdzie możemy zadawać pytania na przeróżne tematy oraz samemu dzielić się własnymi doświadczeniami.

W portalu jest udostępnianych wiele filmików do których dostęp mamy dzięki tej aplikacji. Pod każdym z wpisów, filmiku, na stronie ZapytajTrenera.pl, na profilu Facebook czy właśnie aplikacji możemy zadawać pytanie na które odpowiedzą eksperci.

Pobierz: