Wymiary Google Pixel XL oraz ukazanie go z każdej strony na wideo

Wymiary Google Pixel XL oraz ukazanie go z każdej strony na wideo

Nie jest tajemnicą, że już 4 października Google zaprezentuje światu dwa nowe smartfony Pixel oraz Pixel XL. Zastąpią one linię Nexus, a pierwszy z nich będzie 5-calowym urządzeniem, natomiast drugi będzie miał 5.5-cala.

Widzieliśmy już różne obrazy przedstawiające zarówno modelu Pixel jak i Pixel XL, a dziś mamy możliwość zobaczenie wideo z projektem CAD, który dokładnie przedstawia wygląd nowego urządzenia od Google. Przeciek pochodzi od niezawodnego @OnLeaks, więc powinno przedstawiać dość dokładne odwzorowanie prawdziwego urządzenia.

Według @OnLeaks, Google Pixel XL mierzy 154.72 x 75.74 x 7.3 mm, choć grubość na górze jest większa (8.5 mm), gdzie znajduje się szklana płytka z tyłu. Tam też umieszczony jest główny aparat oraz skaner linii papilarnych. Oczywiście, jest to duże urządzenie, choć to nie jest on większy niż zeszłoroczny Nexus 6P (159,3 x 77,8 x 7,3 mm), czy nowy iPhone 7 Plus (158,2 x 77,9 x 7,3 mm).

Poza szklanym elementem, Pixel XL będzie wykonany z metalu. Mniejszy, czyli Pixel może być wykonany z tworzywa sztucznego.