Wyciek zdjęć Google Nexus Sailfish

Wyciek zdjęć Google Nexus Sailfish

Do tej pory w sieci pojawiały się rendery i projekty nowych smartfonów marki Nexus, tworzone na podstawie plotek i przecieków. Mogliśmy również spotkać się z wyciekami specyfikacji obu modeli. Do oficjalnej prezentacji pozostał jeszcze miesiąc lub dwa, a więc przez ten czas pojawi się jeszcze mnóstwo przecieków.

Mowa oczywiście o Sailfish i Marlin, które wyprodukuje HTC. Według wszelkich przesłanek będą one miały identyczną konstrukcję, a różnić je będzie wyłącznie rozmiar. Android Police dostarcza dziś zdjęcia, które przedstawiają mniejszy 5-calowy model Sailfish. Zdjęcia na szczęście pokazują, że nie wygląda on jak na wcześniejszych obrazach, ponieważ wcześniej nie pokazywało to atrakcyjnego urządzenia, a na pewno najbrzydsze z dotychczasowych z linii Nexus.

Przedstawiony poniżej Sailfish widzimy w dwóch kolorach – szarym oraz czarnym. Z tyłu możemy dostrzec aparat oraz skaner linii papilarnych. Niedawno pojawiły się plotki jakoby Sailfish miał być wykonany z tworzywa sztucznego, ale Android Police donosi, że oba modele będą wykonane z metalu (z ewentualnym elementem szklanym z tyłu urządzenia).

Marlin i Sailfish będą działać pod kontrolą Androida 7.0 Nougat. W środku znajdziemy procesory Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Pierwszy będzie 5.5-calowym urządzeniem, a drugi 5-calowym.

Źródło: Android Police, Twitter