Wielkie letnie czyszczenie magazynów w Gearbest!

Wielkie letnie czyszczenie magazynów w Gearbest!

Jak wiecie co jakiś czas zamieszczać będę informacje o promocjach i produktach ze sklepu Gearbest. Myślę, że wart zajrzeć jeśli szukasz czegoś dla siebie, a przede wszystkim dla swojego urządzenia mobilnego. Przyjrzyjmy się kilku wybranym produktom z akcji Summer Chillout Clearance.

Znajdziemy tu drony i akcesoria do nich, karty pamięci, baterie, podzespoły, głośniki, smartfony, słuchawki oraz wiele, wiele więcej.

Karta MicroSD Samsung 8 GB

Piszę o tej karcie głównie ze względu na jej okazyjną cenę. W aktualnej promocji możemy kupić ją za jedyne 3.08 €. W chwili pisania dostępnych jest jeszcze tylko 39 sztuk. W okazyjnej cenie dostępna jest jeszcze przez 13 dni. Karty Samsunga znane są z dobrej jakości, o którą nie musimy się martwić. Prędkość odczytywania wynosi 24 Mb/s, a zapisu 10 Mb/s. Warto się pośpieszyć!

Pendrive 1 GB ze złączem micro-USB

Bardzo przydatny pendrive (szczególnie w podróży), który za pomocą złącza micro-USB możemy podłączyć do swojego smartfonu lub tabletu z Androidem i wykorzystać jako dodatkowa pamięć lub zgrać tam ważne dla nas dokumenty. Jego pojemność nie jest może zaskakująca, bo wynosi tylko 1 GB, ale przydatność jest nieoceniona. Cena to tylko 2.02 €.

Teclast X10 3G 10.1 cala 1 GB RAM/16 GB

Ten model zwrócił moją uwagę głównie ze względu na niską cenę, ciekawy wygląd oraz rozmiar. Za jedyne 83.96 € możemy dostać solidny tablet, który posłuży nam w wielu sytuacjach. Za nieco ponad 370 zł dostaniemy 10.1-calowe urządzenie z Androidem 5.1 Lollipop na pokładzie. Pod maską znajdziemy MTK8392 Octa Core 1.4GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pojemności wbudowanej. Najciekwsze jest jednak, że Teclast X10 jest wyposażony w GPS oraz slot karty SIM.

Po więcej zapraszam na stronę: Summer Chilout Clearance.