Visa Oferty – zwrot pieniędzy za płatność kartą

Visa Oferty – zwrot pieniędzy za płatność kartą

Visa to jedna z dwóch najbardziej rozpoznawalnych marek kart płatniczych na świecie. Z ich usług korzysta miliony osób na całym świecie, a co za tym idzie również w naszym kraju. Dla Polaków przygotowano specjalny program lojanościowy, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Dla mobilnych przygotowano specjalną aplikację, którą znajdziemy w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Rejestracji swojej karty debetowej lub kredytowej możemy dokonać za pomocą aplikacji. Korzyści płynące z uczestnictwa w programie Visa Oferty to zwrot pieniędzy za wybrane transakcje dokonane kartą. Oczywiście musimy ich dokonać w określonych punktach oraz w wyznaczonym terminie, co mam zaznaczone w każdej aktualnej ofercie. Pieniądze są zwracane na rachunek bankowy podpięty do karty.

Specjalnie przygotowane oferty będziemy otrzymywać raz w tygodniu. Do aktywowania każdej przesłanej oferty konieczne jest jej wyświetlenie w swoim panelu lub skorzystanie z niej na stronie partnera.

Przeczytaj także: Getin Mobile – bankowość w każdej okazji

Ponadto w aplikacji możemy znaleźć oferty, któe są najbliżej nas za pomocą map, przejrzeć historię transakcji, z których otrzymalismy zwrot pieniędzy. Fajną sprawą jest to, że oferty dostępne są w trybie offline.

Pobierz: