Uboxing OnePlus 3T w myśliwcu [WIDEO]

Uboxing OnePlus 3T w myśliwcu [WIDEO]

Unboxing to bardzo popularny rodzaj filmików w przypadku produktów, na które czeka cały świat. Jest to zrozumiałe, ponieważ każdy chce zobaczyć jak wygląda urządzenie, w szczególności smartfony, w rękach użytkowników, zanim zdecyduje się na jego zakup. Czasem zdarzają się też takie perełki i urządzenia zostają odpakowane w wyjątkowych miejscach czy warunkach. Tym razem OnePlus 3T, który dziś debiutuje został sfilmowany w myśliwcu.

Jake Paul został zaproszony do tego niezwykłego eksperymentu i cały film nakręcony w Czechach na lotnisku wojskowym został opublikowany na YouTube. W 2-minutowym filmie, Jake podkreśla niektóre funkcje OnePlus 3T, w tym gatunek specjalnego aluminium użytego do wykonania korpusu telefonu, jak i również o technologii Dash Charge. Wspomina on również o 16-megapikselowym przednim aparacie, czy chipsecie Qualcomm Snapdragon 821 i 6 GB pamięci RAM.

Od dziś OnePlus 3T jest do kupienia w Europie za 439 euro i 479 euro. Pierwsza cena dotyczy modelu z 64 GB pamięci wbudowanej, a druga wersji 128 GB.