Uber dziękuję za zaufanie swoim klientom

Uber dziękuję za zaufanie swoim klientom

O incydentach z ostatniego weekendu chyba nikomu nie trzeba wspominać po raz kolejny, ponieważ trąbią o tym wszyscy. Coś co miało odstraszyć klientów Ubera przyniosło zupełnie odwrotny skutek. Ze swojej strony mogę dodać, że zachowanie taksówkarzy jest żenujące i niestety ucierpi na tym każdy z tej grupy zawodowej.

Wydaje się, że Uber Polska postanowił wysłać specjalną wiadomość do każdego klienta za jego zaufanie i wydaje się, że ma to właśnie związek z ostatnimi wydarzeniami.

441 dni, 7 miast, 89% przejazdów ocenionych na 5 gwiazdek.

Tysiące kierowców i setki tysięcy pasażerów, którzy codziennie wybierają Uber jako alternatywę dla innych środków transportu w mieście. To liczby, które mogą robić wrażenie. Ale Uber to też setki tysięcy historii, ludzi, nowo odkrytych miejsc, godzin pracy, za które chcielibyśmy podziękować.

Dziękujemy za zaufanie, za otwartość na nowe rozwiązania, za wsparcie, którego doświadczamy, za konstruktywną krytykę i za to, że każdego dnia zmieniasz z nami oblicze polskich miast. Bo może być wygodniej, bo warto mieć wybór.