Samsung pośrednio potwierdza, że zobaczymy Galaxy Note 8

Samsung pośrednio potwierdza, że zobaczymy Galaxy Note 8

W ubiegłym tygodniu mogliśmy przeczytać, że Galaxy Note 7 może być ostatnim urządzeniem z tej serii. Według wcześniejszych doniesień Samsung zniechęcony porażką najnowszego fabletu miałby zrezygnować z dalszego rozwoju linii Note. Później pojawiła się też informacja, że byli już posiadacze Galaxy Note 7 być może otrzymają zniżki na przyszłoroczne modele Galaxy S8 lub Galaxy Note 8.

Teraz najnowsze informacje pochodzą prosto od Samsunga i możemy dowiedzieć się, że osoby, które zakupiły Galaxy Note 7 w Korei Południowej i wymieniły go na Galaxy S7 lub S7 edge mają szanse uaktualnić go do Galaxy S8 lub Galaxy Note 8 w przyszłym roku. Nie będzie to darmowa wymiana, a posiadacze wymienionych modeli będą musieli zapłacić połowę ceny Galaxy S7 edge lub Galaxy S7. Będzie to prowadzone w ramach programu Samsunga Galaxy Upgrade.

Jednak najbardziej interesującą informacją z tego komunikatu jest to, że Samsung nadal planuje wprowadzenie na rynek Galaxy Note 8. Na chwilę obecną nie wiadomo czy firma planuje również rozszerzenie programu na inne regiony.

Źródło: PhoneArena, Samsung