Samsung podobno odpuszcza podwójny aparat w Galaxy S8

Samsung podobno odpuszcza podwójny aparat w Galaxy S8

O podwójnym aparacie w Galaxy S8 mówi się od kilku miesięcy. Pierwsze plotki powstały jeszcze przed nieudaną premierą Galaxy Note 7. Jeśli doniesienia o dwóch aparatach z tyłu kolejnego flagowca zostałyby potwierdzone, to byłby to pierwszy smartfon Koreańskiego giganta wyposażony w taką konfigurację.

Teraz najnowszy raport prosto z Chin, ze źródła, które często w przeszłości miało rację zdaje się zaprzeczać tym doniesieniom. Mówi, że Samsung brał pod uwagę podwójną konfigurację aparatu w Galaxy S8, ale temat upadł i zastosowanie zostanie tylko jeden aparat z tyłu. Niestety nie wiemy co mogło być czynnikiem, który spowodował zmianę zdania przez firmę.

Jest to oczywiście plotka, więc nie należy jej brać na poważnie i istnieje nadzieja, że już w lutym zobaczymy podwójny aparat w smartfonie tego producenta. Oczywiście plotka ta nie wyklucza, że nie zobaczymy takiego rozwiązania w innych telefonach Samsunga, a jedynie chodzi tu o Galaxy S8.

Ostatnie plotki mówiły o przednim aparacie z autofokusem. Na potwierdzenie wszystkich informacji będziemy musieli poczekać do barcelońskich targów MWC 2017, które rozpoczynają się pod koniec lutego.

Źródło: mysmartprice, GSMArena